RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA

Raiffeisen stavební spořitelna byla založena v roce 1993, jako vůbec první stavební spořitelna v České republice.

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) byla založena v roce 1993 jako vůbec první stavební spořitelna v České republice. Pro své klienty zajišťuje výhodné stavební spoření, úvěry na bydlení i komplexní finanční poradenství. V roce 1998 se stala součástí silné finanční skupiny Raiffeisen. Mezníkem v historii společnosti byl rok 2008, kdy došlo ke sloučení s HYPO stavební spořitelnou. V témže roce se změnily take vlastnické podíly obou akcionářů a v současné době drží 90 % akcií Raiffeisen Bausparkassen Holding GmbH a 10 % akcií Raiffeisenbank a.s. Raiffeisen stavební spořitelna je tradiční, avšak moderní bankou s celostátní působností. Na téměř 200 poradenských místech a dále prostřednictvím svých obchodních partnerů nabízí klientům komplexní řešení jejich potřeb nejen v oblasti bydlení, ale také v otázkách zajištění rodiny, majetku či spokojeného stáří.

Raiffeisen stavební spořitelna v září oslavila 25 let svého fungování na českém trhu. Významné výročí doprovázelo mnoho marketingových aktivit včetně velké soutěže o zlaté cihly. Již potřetí v regionech proběhla roadshow s názvem Festival lepšího bydlení. Společnost se dále poprvé zúčastnila akce Open House Praha, v rámci které během jednoho víkendu otevřela své dveře veřejnosti. Významného úspěchu dosáhl předseda představenstva RSTS Jan Jeníček, který se od 1. ledna 2018 ujal předsednictví v Asociaci českých stavebních spořitelen.

V roce 2018 obdržela Raiffeisen stavební spořitelna dvě významná ocenění. Získala třetí místo v jedné
z nejuznávanějších soutěží v oblasti hodnocení efektivity marketingových a komunikačních kampaní v Česku Effie Awards. Oceněna byla celorepubliková roadshow Festival lepšího bydlení. Dále už popáté vyhrála první místo za nejlepší bankovní web v soutěži WebTop100. Odbornou porotu Raiffeisen stavební spořitelna a.s. zaujala vylepšená podoba webových stránek.

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Koněvova 2747/99
130 45 Praha 3

Tel.: 271 031 111
Fax: 222 581 156

E-mail: rsts@rsts.cz
www.rsts.cz

Bezplatná infolinka: 800 11 22 11