zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna byla založena v roce 1993, jako vůbec první stavební spořitelna v České republice.

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, tehdy ještě pod názvem AR stavební spořitelna. Od roku 1998 je součástí silné finanční skupiny Raiffeisen. Pro další rozvoj společnosti bylo významné sloučení s HYPO stavební spořitelnou v roce 2008. Tímto krokem RSTS posílila svou pozici na trhu stavebního spoření. 

V roce 2020 se 100% vlastníkem spořitelny stala Raiffeisenbank a.s. Toto spojení umožní nabízet klientům stále lepší služby a předat jim tu nejlepší zákaznickou zkušenost. 

Aktivity Raiffeisen stavební spořitelny byly v roce 2020 ovlivněny koronavirovou krizí. I přes různá omezení však lidem nepřestala poskytovat špičkový servis skrze své finanční poradce na zhruba 180 pobočkách po celé České republice, případně také online. V roce 2020 Raiffeisen stavební spořitelna uspěla v několika soutěžích. Stavební spoření od RSTS vyhrálo 1. místo v soutěži Finparáda – Finanční produkt roku v kategorii Stavební spoření. Stejný produkt se umístil také v soutěži Zlatá koruna, kde od odborné poroty obdržel 2. místo v kategorii Stavební spoření.

Spořitelna byla úspěšná také v soutěžích zaměřených na marketingovou a PR komunikaci. Osvětový projekt Startovací město se umístil na předních příčkách soutěže Lemur – Česká cena za PR, Zlatý středník a IMC Czech Awards. Úspěch zaznamenala Raiffeisen stavební spořitelna také v online prostředí. V soutěži WEBTOP100 získala 2. místo v kategorii Nejefektivnější rozvoj webu, a to za úspěšnou inovaci webové aplikace Online Stavebko. 

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4

Tel.: +420 412 446 408
E-mail: rsts@rsts.cz
www.rsts.cz