- Individuální pojištění
Raiffeisenbank posílila vedení v oblasti malých a středních firem. Nově tuto klíčovou oblast povede Roman Herman, který působí v Raiffeisenbank již od roku 2015 a má za sebou téměř dvacetileté zkušenosti z finančního sektoru v regionu střední a východní Evropy.
Roman Herman nastoupil do Raiffeisenbank před deseti lety, během nichž prošel řadou pozic a útvarů – od řízení projektů a procesů, přes oblast platebních a karetních služeb, až po vedení strategických iniciativ. Podílel se mimo jiné na úspěšné migraci klientů z ING a integraci Equa bank, působil také jako programový manažer v rámci strategických a transformačních projektů banky.
Ve své nové roli chce nadále posilovat značku Raiffeisenbank jako přirozeného partnera pro podnikání a navázat na dosavadní úspěchy v oblasti akvizice, digitálních kanálů a klientské zkušenosti. Zároveň chce usilovat o to, aby byla banka pro podnikatele první volbou, ať už hledají financování, každodenní bankovní služby, nebo dlouhodobého partnera pro svůj rozvoj.
„Segment malých a středních podniků patří k nejdynamičtějším částem české ekonomiky a pro Raiffeisenbank představuje velkou příležitost k dalšímu růstu. Naší prioritou je zvýšit akvizici prostřednictvím jasně definované hodnotové nabídky pro klienty a zároveň posilovat úvěrové možnosti pro podnikatele. Díky kombinaci silné distribuční sítě a digitálních schopností dokážeme nabídnout služby, které odpovídají skutečným potřebám našich klientů,“ říká Roman Herman.
Ekonomii studoval ve Spojených státech a v Kanadě. Volný čas tráví nejraději cestováním a pobytem v horách.