zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank spouští novou akci, klienti získají prémiové kreditní karty na půl roku bez poplatku

4. 6. 2024

Od 1. června do konce srpna mohou noví klienti Raiffeisenbank získat kreditní karty STYLE a RB PREMIUM na šest měsíců zdarma. Oproti základním verzím karty tak získají výhodnější vstupy do letištních salonků, asistenční službu nebo zdarma lékařskou konzultaci.

Kreditní karty STYLE a RB PREMIUM jsou v běžném provozu dostupné za měsíční poplatek. Od 1. června ale Raiffeisenbank spouští akci, kdy je zájemci, kteří v posledních šesti měsících nevlastnili žádnou Raiffeisenbank kartu, získají na půl roku zdarma bez veškerých poplatků.

Obě karty přináší řadu výhod, které vlastníkům usnadní každodenní život. Karta STYLE nabízí benefity v podobě pojištění pro bezpečné platby kartou, odměnu za nákup až do 1800 korun ročně, zvýhodněný vstup do salonků Mastercard Lounge, asistenční službu 24/7 a online poradnu uLékaře.cz pro majitele karty a jeho rodinu zdarma. Vyšší řada kreditní karty, RB PREMIUM, poskytuje do salonků vstupy zcela zdarma, asistenční službu 24/7 a tutéž lékařskou online poradnu. Všechny karty navíc v základu garantují bezúročné období až 55 dní, úvěrový limit až půl milionu korun a slevy až 30 % u partnerů programu RB Club.

„Obzvláště na léto, kdy se častěji vyráží za hranice, chceme klientům nabídnout něco navíc. Spouštíme proto akci, během které při sjednání karty STYLE nebo RB PREMIUM obdrží majitel všechny výhody s ní spojené, ale půl roku za ni nebude muset platit měsíční poplatek. Vstupy do letištních salonků nebo lékařská poradna jsou tak zdarma dostupné výhody, které se především na cestách můžou více než hodit,“ komentuje akci produktový manažer Raiffeisenbank Jiří Frkal.

Více informací k jednotlivým výhodám kreditních karet.