zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Nová verze Raiffeisen bankovnictví nabízí zahraniční platby z mobilu nebo zadání trvalého příkazu pomocí QR kódu

13. 3. 2024

Uživatelé mobilní aplikace Raiffeisen bankovnictví mohou nově zadávat zahraniční platby z mobilu, trvalé příkazy pomocí QR kódu nebo kopírovat číslo účtu přímo z detailu transakce.

Mezi hlavní novinky patří možnost provádět zahraniční platby přímo z mobilní aplikace. Uživatelé mohou využít novou položku „SEPA a zahraniční platba“, která automaticky rozpozná typ platby a usnadní vyplnění potřebných údajů.

Další významnou inovací je přepracování detailu spořicího účtu. Uživatelé zde nyní snadno najdou informace o typu účtu, aktuální úrokové sazbě a podmínkách pro získání bonusů.

„Především úpravy na spořicích účtech jsme připravovali na základě zpětné vazby od našich klientů, a proto jsme je do přípravy řešení také zapojili,“ říká Vratislav Kříž, ředitel mobilního bankovnictví Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank zavádí rovněž možnost zakládání trvalých příkazů skenováním QR kódu, což značně zjednodušuje celý proces. Tato funkce bude k dispozici i firemním klientům pro zadání SEPA plateb.

Další změny se týkají úpravy profilu a kontaktů, kde došlo k oddělení osobních údajů uživatele od kontaktů na banku a přepracování vizuálního rozložení pro lepší přehlednost. Nyní si uživatelé mohou také jednoduše kopírovat čísla účtů z detailu transakcí a užívat si upravené textace informačních push notifikací, které nyní obsahují emoji.