zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank nabízí 10 tisíc korun za převedení závazků od jiných poskytovatelů

11. 3. 2024

Od 1. března do 30. dubna 2024 mohou klienti Raiffeisenbank v rámci produktu RePůjčka získat odměnu až 10 tisíc korun za převedení svých závazků z jiných finančních institucí. Výše odměny se odvíjí od částky externích závazků.

Pokud je součet všech převedených závazků nižší než 50 tisíc korun, činí odměna 4 % jejich hodnoty. Jestliže jsou externí závazky nad tuto hranici, obdrží žadatel 2 tisíce za každých 50 tisíc korun. Na maximální výši odměny 10 tisíc korun má tak nárok při převedení závazků v celkové výši 250 tisíc korun.

Podmínkou získání odměny je řádné a včasné uhrazení první splátky RePůjčky, splacení převáděných závazků do termínu pro výplatu odměny a vedení běžného účtu u Raiffeisenbank. Odměna bude připsána na běžný účet klienta nejpozději do dvou měsíců ode dne poskytnutí RePůjčky.

„RePůjčka představuje ideální způsob, jak našim klientům umožnit, aby měli veškeré pohledávky pohodlně pod jednou střechou. Zároveň chceme klienty motivovat k usnadnění organizace jejich půjček, a proto jim dáváme finanční odměnu až do výše deseti tisíc korun,“ říká Tereza Kaiseršotová, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Do RePůjčky je možné převádět běžné půjčky, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností, úvěry a leasingy na automobil. Pokud má klient více půjček, sloučí je banka do jedné výhodnější. RePůjčku je možné využít pro refinancování až do výše 1,2 milionu korun.

Více informací na rb.cz/osobni/pujcky/repujcka.