zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Mobilní aplikace Raiffeisen investice hlásí několikanásobný nárůst počtu aktivních uživatelů. Pro nové i stávající investory připravila navíc na březen atraktivní hokejovou soutěž.

1. 3. 2024

Aplikaci Raiffeisen investice spustila Raiffeisenbank pro všechny české klienty v květnu 2023. Od té doby se počet jejích uživatelů zvýšil více než desetinásobně.

Mobilní aplikace Raiffeisen investice umožňuje klientům pohodlně spravovat jejich investiční portfolio, investovat kdykoliv a odkudkoliv a mají díky ní vše k dispozici na jednom místě. Klienti mohou vybírat z široké nabídky více než tisíce akcií, ETF, podílových fondů a investičních certifikátů. V letošním roce bude přidána i možnost obchodování s dluhopisy. Novou investiční smlouvu lze uzavřít i online.

Investoři mají prostřednictvím aplikace možnost investovat nejen na pražské burze, ale i na všech hlavních evropských a amerických burzách. Aplikace současně nabízí i možnost pravidelných investic do podílových fondů. Díky uživatelsky příjemnému prostředí mají klienti detailní přehled o svém portfoliu včetně jednotlivých investičních nástrojů a mají možnost investovat přímo z peněžních účtů v CZK, EUR a USD.

Přímo v aplikaci si mohou klienti kromě běžné investiční smlouvy sjednat nově i produkt spoření na stáří – Dlouhodobý investiční produkt (tzv. DIP), který umožňuje investování na důchod s daňovým zvýhodněním a s velmi atraktivními poplatky. I u tohoto produktu je k dispozici široká nabídka podílových fondů, ETF, akcií a investičních certifikátů.

Od prvního do posledního března mohou navíc investoři v rámci speciální kampaně Raiffeisenbank v aplikaci Raiffeisen investice soutěžit celkem o 20 hokejových VIP balíčků na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Česku.

„Naše aplikace Raiffeisen investice umožňuje klientům banky online uzavření investiční smlouvy přímo v aplikaci a nabízí přes tisíc investičních nástrojů k využití online, kdykoliv a kdekoliv. Stávající i nové investory jsme se nyní navíc rozhodli odměnit a ve spolupráci s marketingovým oddělením jsme speciálně pro tento účel připravili koncept soutěže navazující na partnerství Raiffeisenbank s Mistrovstvím světa IIHF v ledním hokeji 2024, Česko,“ říká Lukáš Kracík, investiční specialista Raiffeisenbank.
„Soutěží s investiční aplikací celou kampaň Raiffeisenbank k Mistrovství světa v ledním hokeji zahajujeme. Klienti Raiffeisenbank se do soutěže snadno přihlásí přes mobilní bankovnictví, a pokud v březnu zároveň zadají alespoň jeden nákupní investiční pokyn přes aplikaci Raiffeisen investice, který bude vypořádán nejpozději do 5. dubna 2024, mají možnost získat ,o něco větší hokejový zážitek´ v podobě VIP balíčku. Ten obsahuje 2 vstupenky na jeden ze zápasů Mistrovství světa v ledním hokeji a 2 vstupy do VIP sekce pro partnery turnaje v prostorách O2 universum. Soutěžit mohou také ti, kteří se stanou úplně novými klienty banky až v průběhu března,“ upřesňuje Markéta Křížková, marketingový expert Raiffeisenbank.

Více informací naleznou zájemci na webové stránce dedikované k soutěži: https://www.rb.cz/hokej-soutez

„Mistrovství světa v ledním hokeji je velkou událostí pro všechny, kteří hokeji fandí, a proto je nám potěšením, že můžeme 20 výhercům nabídnout osobní přítomnost na zápasech českého týmu v základní skupině a také dalších utkáních ve vyřazovací části, a to včetně samotného finále. Věříme, že si nyní už vyprodané zápasy užijí, napřímo nasají atmosféru v hale a zároveň, že jejich nově nakoupená investice, díky níž splní jednu z podmínek soutěže, bude přinášet zajímavé výnosy,“ doplňuje Lukáš Kracík, investiční specialista Raiffeisenbank.