zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank nabízí možnost nulového úroku u podnikatelských úvěrů a zvyšuje úrok termínovaných vkladů na 5,5 %

17. 8. 2023

Raiffeisenbank jako jediná tuzemská banka nabízí možnost snížit úrok při financování podnikatelských záměrů na 0. Banka také zvyšuje sazbu na termínovaném vkladu, novinkou je nabídka dvouměsíčního termínovaného vkladu s úrokem 5,5 % p.a. Tato vylepšení pomohou podnikatelům ve zhodnocení prostředků a lepší finanční operativě.

Splácení podnikatelských úvěrů u Raiffeisenbank je možné i prostřednictvím tzv. offsetu. K investičnímu úvěru klient zdarma získá speciální účet plně přístupný v mobilním a internetovém bankovnictví, na kterém může být uloženo libovolné množství prostředků. Podle zůstatku na tomto účtu se pak bude úročit jistina úvěru, tedy čím víc prostředků si klient na účet uloží, tím nižší bude platit úroky z úvěru. Není přitom nutné mít tyto volné prostředky k dispozici už při sjednávání úvěru, klient si kdykoliv na spárovaný účet může prostředky poslat nebo je z něj vybrat. Díky tomu si sám ovlivňuje výši splátky úroků úvěru.

„Umožňujeme klientům, aby si díky offsetovému účtu ponechali k dispozici volné prostředky pro nepředvídatelné výdaje, ale zároveň, aby díky těmto penězům platili za podnikatelský úvěr méně. Raiffeisenbank je navíc jediná banka, která umožňuje offsetovat až sto procent úvěru a získat tak finanční prostředky za 0% úrok,“ říká Jiří Zeman, segmentový manažer Raiffeisenbank.

Další novinkou v portfoliu Raiffeisenbank je zvýšená sazba u termínovaného vkladu, konkrétně 5,5 % p.a. na dva měsíce při vložení částky do 30 milionů korun.

„Speciální sazba pro dvouměsíční termínovaný vklad znamená lepší zhodnocení pro ty, kteří si z jakéhokoliv důvodu drží prostředky na účtech. Navíc nabízíme možnost sjednání termínovaných vkladů přímo v internetovém a mobilním bankovnictví, a to i v dalších měnách,“ dodává Zeman.