zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Změny v představenstvu Raiffeisen stavební spořitelny

13. 7. 2021

S účinností od 1. července 2021 se novou členkou představenstva Raiffeisen stavební spořitelny stala Yvona Tošnerová. V této pozici střídá Jiřího Klumpara. Na starosti má oblast Risk & Operations.

Yvona Tošnerová působí ve finančním sektoru a bankovnictví již 25 let. Zaměřuje se zejména na řízení rizik, optimalizaci procesů a na bankovní regulaci.

Významnou část své kariéry strávila v Komerční bance a také v Modré pyramidě, kde se věnovala mimo jiné právě spolupráci stavební spořitelny s mateřskou bankou. Zaměřila se také na inovace a digitalizaci v oblasti risk managementu a projekty posilující spokojenost klientů.

Další zkušenosti sbírala Yvona Tošnerová například ve společnosti Arthur Andersen Tax. V rámci svých aktivit při Britské obchodní komoře se věnuje také mentoringu a programům na podporu zapojení žen do byznysu a sladění kariéry s rodinným životem.

Aktuální složení představenstva Raiffeisen stavební spořitelny je: Pavel Čejka (předseda), Jiří Antoš (místopředseda) a Yvona Tošnerová (místopředsedkyně).