zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank a REVO se připojují k iniciativě Česko platí kartou. Pro klienty mají platební terminál či bránu zdarma

20. 5. 2021

Společnosti Raiffeisenbank a EVO Payments International se zapojují do projektu Česko platí kartou. Podnikatelům a firmám společně nabízejí platební terminál či platební bránu zdarma a nulové transakční poplatky za akceptaci karet po dobu celých šesti měsíců.

Společnost EVO Payments International, působící pod obchodní značkou REVO, poskytuje v rámci kampaně terminál či platební bránu zdarma a nulové transakční poplatky při platbách kartou až do výše obratu 300 tisíc korun po dobu šesti měsíců.
„Bezhotovostní platby zažívají v posledních několika letech boom a trend digitalizace plateb stále zrychluje. Proto je velmi podstatné podpořit další podnikatele a firmy, aby mohli tyto moderní způsoby placení nabídnout svým zákazníkům,” říká Kateřina Štěrbová, generální ředitelka EVO Payments International pro Českou republiku, a dodává: „Český trh e-commerce patří k nejrychleji rostoucím trhům v Evropě. Chceme přispět k jeho dalšímu rozvoji, a proto hledáme způsob, jak podnikatele ještě víc motivovat.”

Další výhodu získají noví klienti Raiffeisenbank, kteří si založí podnikatelský účet. Pokud si do 10 dnů od jeho zřízení sjednají na pobočce banky smlouvu o akceptaci platebních karet, získají platební terminál PAX D220 zcela zdarma.

„Poskytnutím platebního terminálu zdarma, navíc v akci Česko platí kartou, dáváme de facto klientům možnost vyzkoušet si výhody akceptace platebních karet až na půl roku bez jediné koruny nákladu. Do akce jsme cíleně zvolili nejmodernější platební terminál, který se svými rozměry podobá mobilnímu telefonu, a přesto nabízí všechny způsoby plateb včetně stále rozšířenějších plateb telefonem nebo chytrými hodinkami,” říká Tomáš Němčík, Head of Micro Segment & Loans v Raiffeisenbank.