zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank nabízí movitým klientům nové speciální individuální služby

27. 10. 2020

Nová služba privátního bankovnictví Raiffeisenbank FWR Wealth Management je určena klientům, kteří vyhledávají komplexní poradenství týkající se jejich majetku.
Je poskytována nejvýznamnějším klientům s celkovými zůstatky nad 50 milionů korun.

Vysoká úroveň individualizace služeb včetně tvorby vlastních fondů na míru, holistický pohled na aktiva klientů včetně řešení uspořádání majetku či citlivé téma nástupnictví, to jsou hlavní oblasti nové služby FWR Wealth Management privátního bankovnictví Raiffeisenbank.


Díky exkluzivnímu partnerství s rakouskou Kathrein Privatbank, sesterskou společností Raiffeisenbank, mohou klienti využívat výhod mezinárodních služeb Wealth Managementu, včetně možností financování zahraničních nemovitostí a správy aktiv.


Spolupráce s vybranými právními a daňovými firmami umožní klientům optimálně nastavit uspořádání jejich majetku doma i v zahraničí, včetně řešení problematiky mezigeneračního transferu kapitálu.


„Segment nejvýznamnějších klientů je pro nás důležitý, a proto přicházíme s ucelenou službou FWR Wealth Management. Pro obsluhu jsme vyčlenili naše nejzkušenější seniorní bankéře, kteří se budou těmto klientům věnovat. Jde často o velmi náročné klienty, ale jsme přesvědčení, že naše nová komplexní služba se zcela vyrovná nejen domácí, ale zejména mezinárodní konkurenci privátních bank,“ říká Jiří Zelinka, ředitel privátního bankovnictví Raiffeisenbank.


Osobností nové kampaně služby FWR Wealth Management se stal významný architekt Zdeněk Fránek, který je držitelem titulu architekt roku 2020 a autorem mnoha zajímavých a inspirativních staveb.

Více o informací o službě  FWR Wealth Management se dozvíte zde: www.fwr.cz/wealth-management