zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank mění nabídku firemních účtů pro malé firmy, všechny jsou multiměnové

15. 10. 2020

Raiffeisenbank přichází s nabídkou nových firemních účtů pro firmy s obratem od 50 do 250 milionů korun. Ke všem je zdarma vedení účtu až v 19 měnách, neomezený počet tuzemských plateb, europlateb i výběrů ze všech bankomatů po celé ČR. Účty je navíc možné propojit přímo s účetním systémem klienta. Základní varianta účtu je dostupná již za cenu 100 Kč měsíčně.

Všechny nové účty jsou spravovány mobilním a internetovým bankovnictvím, jež velmi pohodlnou a bezpečnou formou umožňuje nakládat se soukromými i firemními financemi odkudkoliv a kdykoliv. Samozřejmostí je vysoká variabilita možností nastavení úrovní přístupových oprávnění zástupců společností pro práci s firemními financemi.

Bez nutnosti návštěvy pobočky lze prostřednictvím internetového bankovnictví vyřídit nejen běžné peněžní operace, ale i žádost o čerpání kontokorentu, splátkového či revolvingového úvěru nebo vystavení či změnu bankovní záruky. Samozřejmostí je i možnost podepisovat dokumenty elektronicky, certifikovaným podpisem nebo komunikovat s bankou prostřednictvím datové schránky.

„V rámci cenových tarifů Profi a Premium klientům nabízíme za jednu cenu vedení dvou nebo tří účtů a více debetních karet. Naši klienti tak mohou oddělit své peněžní toky různých činností za velmi dobrou cenu,“ říká Václav Štětina ředitel firemních obchodů Raiffeisenbank. „K účtům si navíc klienti mohou díky platformě RoBoT zajistit výhodnější kurzy pro více než 40 měnových párů,“ dodává.

Novinkou v nabídce je propojení účtů přímo s účetním systémem klienta prostřednictvím tzv. „Premium API“. Stahování výpisů a zpracování hromadných plateb je pak automatické, rychlejší a jednodušší. Zároveň jsou zachována všechna schvalovací práva majitelů, kteří si chtějí udržet kontrolu a transakce autorizovat.

„Raiffeisenbank se s respektem k podnikání svých klientů snaží šetřit nejen jejich peníze, ale i čas. Díky propojení firemního internetového bankovnictví a účetnictví nemusí pracovníci přepisovat požadavky mezi systémy, ale jedním kliknutím celou dávku dat odešlou na účty protistran přímo ze svého účetního systému.“, upozorňuje Václav Štětina.

Firemní účet Basic je určen primárně pro jednorázové projekty nebo nenáročné klienty za cenu 100 Kč měsíčně. V ceně získá klient 1 multiměnový firemní účet a 1 embosovanou platební kartou. Varianta Profi v sobě skrývá 2 multiměnové účty a 2 platební karty za 500 Kč měsíčně. S tarifem Premium využije klient za 1 500 Kč měsíčně 3 platební karty a může disponovat až 3 multiměnovými účty. Všechny tarify obsahují benefity neomezených plateb a bezkontaktních výběrů v ČR.

Více informací o jednotlivých tarifech najdete na
https://www.rb.cz/firmy/transakcni-bankovnictvi/firemni-ucty/ucty-pro-male-a-stredni-firmy