zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Nová verze mobilního bankovnictví Raiffeisenbank umožňuje digitální podpis dokumentů a nabízí zvýhodněný kurz pro směnu mezi měnovými složkami účtů

30. 4. 2020

Raiffeisenbank do mobilního bankovnictví nově přidává komunikační centrum, obsáhlou složku dokumentů a RB směnárnu, díky které budou mít zákazníci možnost využít zvýhodněné kurzy pro převody mezi měnovými složkami svých účtů.

RB směnárna je nová služba vytvořená pouze pro mobilní bankovnictví, která umožňuje uživatelům směňovat peníze mezi měnovými složkami účtu zvýhodněným kurzem. Ten je možné použít pokaždé, pokud je alespoň jedna z měn CZK. RB směnárna nabízí výhodnou směnu v režimu 24/7, tedy i o víkendu a státních svátcích, a je omezena limitem 40 000 Kč za kalendářní měsíc.

„Formulář automaticky vyhodnocuje a radí uživatelům, jak využít výhodný kurz. Aplikace také hlídá čerpání limitu a upozorňuje ve chvíli, kdy se uživatel blíží k jeho vyčerpání,” říká Filip Karbulka, manažer mobilního bankovnictví Raiffeisenbank.

Banka do nové verze aplikace přidala „komunikační centrum”, kam se uživatelé dostanou přes ikonku obálky na dolní liště. Sekce obsahuje zprávy z banky, přímý prolink na sociální sítě a web k mobilní aplikaci a také zcela novou složku dokumentů. Komunikační centrum se bude v následujících měsících postupně rozrůstat o další funkce jako například chat nebo změnu kontaktních údajů klientů. Do budoucna by se zde měly koncentrovat veškeré funkce aplikace, které jakkoliv souvisí s komunikací klienta s bankou.

Složka dokumentů obsahuje dokumenty z banky jako předsmluvní informace a smlouvy k produktům sjednaným online apod. Zároveň zde klienti najdou dokumenty, které čekají na jejich elektronický podpis. Dokument si tedy mohou přečíst, stáhnout a podepsat z pohodlí domova bez nutnosti chodit na pobočku.

„Ve vývoji naší aplikace jsme zase o krok dál. Věříme, že s další verzí budeme moci našim klientům nabídnout další zajímavé vychytávky, které jim zjednoduší práci s financemi,” říká Karbulka.