Raiffeisenbank má novou ombudsmanku

Fri Jun 01 00:00:00 CEST 2018

Raiffeisenbank jmenovala na pozici ombudsmanky Jarmilu Brčákovou.

Raiffeisenbank jmenovala na pozici ombudsmanky Jarmilu Brčákovou. Ta přebírá pomyslné žezlo od Petra Rögnera, který po dlouholetém a úspěšném působení v Raiffeisenbank odchází do penze. Jejím úkolem bude prověřovat podněty klientů v případě, že nebudou spokojeni s předchozím vyřešením svého požadavku ze strany Raiffeisenbank.

Jarmila Brčáková má více než 25 letou praxi v bankovních službách. V Raiffeisenbank je od roku 1998. V bance působila na pozici manažerky právního odboru, a poté se věnovala implementaci evropské i české legislativy do bankovních procesů. V Raiffeisenbank současně zastává funkci pověřence ochrany osobních údajů. V průběhu své dlouholeté praxe také zastávala pozici předsedkyně právní komise ČBA.

Jarmila Brčáková vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase ráda poznává nové kraje pěšky, na kole nebo na lyžích.

Nedílnou součástí práce ombudsmana je také spolupráce s regulátorem, tedy Českou národní bankou, Českou bankovní asociací, Finančním arbitrem a dalšími státními orgány při reakci na jejich podněty v oblasti kvality poskytovaných služeb.