zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Mám zájem o kreditní kartu

Vyplňte údaje ve formuláři a pokračujte dále na dokončení online žádosti. Zabere vám to jen několik minut.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.
 
 
 

Výhody kreditní karty STYLE

Kromě prvních 3 měsíců bez poplatku za vedení účtu získáte s kreditní kartou řadu dalších výhod. Neodkládejte nákupy na později a splňte si svá přání okamžitě.

Sleva až 25 % u vybraných obchodníků v rámci PREMIUM RB CLUB

Vrátí vám až 1 % z vašich nákupů, max. 150 Kč měsíčně

Bezúročné období až 55 dní

Finanční limit až 300 000 Kč

První 3 měsíce bez poplatku za vedení účtu

Pohodlné a bezpečné platby mobilem díky aplikaci RaiPay pro Android

Slevy až 25 % u partnerů programu PREMIUM RB CLUB

Při platbě platebními kartami od Raiffeisenbank získáváte automaticky výhody a slevy u více než 1 800 obchodníků po celé České republice v oblasti gastronomie, nakupování, cestování, péče o tělo, zdraví a volného času.

Podívejte se na slevy partnerů PREMIUM RB CLUB

3 měsíce ZDARMA a 10 % zpět.<br/> Jak na to?

Online žádost

Vyplňte krátkou žádost prostřednictvím této stránky. Budete potřebovat pouze občanský průkaz a několik minut vašeho času.

Potvrzení

Během pár minut od vyplnění žádosti vám e-mailem zašleme nabídku a v případě schválení žádosti i informaci o schválení s dokumenty k vašemu prostudování.

Podepsání smlouvy a aktivace

Do 7 pracovních dní vás bude telefonicky kontaktovat kurýr ze společnosti Dropick, se kterým si domluvíte termín a místo schůzky, na které podepíšete smlouvu o vaší kreditní kartě. PIN k této kartě budete mít k dispozici v internetovém bankovnictví u kreditní karty. Její aktivaci provedete jednoduše první platbou u obchodníka se zadáním PIN kódu. Od té chvíle využíváte 3 měsíce bez poplatku za vedení účtu a všechny další výhody. Za prvních 30 dní od aktivace karty vám vrátíme 10% z vašich transakcí, maximálně 1 000 Kč. Seznamte se s pravidly akce Karta STYLE na 3 měsíce ZDARMA a Odměna až 1 000 Kč s Ušetřeno.cz.

Reprezentativní příklad

Výše úvěrového limitu
40 500 Kč
Počet splátek
12 za rok
První měsíční splátka
3 425 Kč
Úroková sazba
23,99 %
RPSN
30,01 %
Celkem zaplatíte
46 363 Kč

Výpočet hodnoty RPSN a celkové částky, kterou má Klient zaplatit, vychází z parametrů úvěru uvedených v tabulce a dále z následujících předpokladů:

Klient vyčerpal spotřebitelský úvěr (Úvěrový limit) okamžitě v plné výši formou bezhotovostní transakce (platby u obchodníka), přičemž úvěr je poskytnut na dobu jednoho roku a jistina úvěru je splácena ve stejných měsíčních platbách počínaje jeden měsíc po dni prvního čerpání dle splátkového kalendáře uvedeného níže. Měsíční poplatek za správu Karty je v souladu se Smlouvou účtován měsíčně, případný roční poplatek za správu Karty je účtován v okamžiku čerpání spotřebitelského úvěru.

Celková částka, kterou má Klient zaplatit, představuje součet Úvěrového limitu (vyčerpané jistiny) a celkových nákladů úvěru, tedy úroků vypočtených s použitím zápůjční úrokové sazby pro bezhotovostní transakce a poplatků uvedených v tabulce výše.

Jiné mechanismy čerpání či splácení spotřebitelského úvěru mohou vést k vyšším hodnotám RPSN a dalších parametrů spotřebitelského úvěru uvedených v příkladu výše. RPSN a celková částka, kterou má Klient zaplatit, je stanovena na základě modelového příkladu a předpokladů stanovených zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Pro výpočet jsou použity parametry úvěru platné ke dni podpisu Návrhu Smlouvy.