Mám zájem o kreditní kartu

Vyplňte údaje ve formuláři a pokračujte dále na dokončení online žádosti. Zabere vám to jen několik minut.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.
 
 
 

Výhody kreditní karty EASY

Kromě prvních 90 dní bez úroků získáte s kreditní kartou řadu dalších výhod. Neodkládejte nákupy na později a splňte si svá přání okamžitě.

Sleva až 25 % u vybraných obchodníků v rámci PREMIUM RB CLUB

Vedení karty ZDARMA

Pojištění prodloužené záruky na vybrané zboží koupené kartou ZDARMA 

Finanční limit až 100 000 Kč

Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

Bezúročné období až 55 dní (po uplynutí platnosti marketingové akce)

Slevy až 25 % u partnerů programu PREMIUM RB CLUB

Při platbě platebními kartami od Raiffeisenbank získáváte automaticky výhody a slevy u více než 1 800 obchodníků po celé České republice v oblasti gastronomie, nakupování, cestování, péče o tělo, zdraví a volného času.

Podívejte se na slevy partnerů PREMIUM RB CLUB

90 dní bez úroku a 10 % zpět.<br/> Jak na to?

Online žádost

Vyplňte krátkou žádost prostřednictvím této stránky. Budete potřebovat pouze občanský průkaz a několik minut vašeho času.

Potvrzení

Během pár minut od vyplnění žádosti vám e-mailem zašleme nabídku a v případě schválení žádosti i informaci o schválení s dokumenty k vašemu prostudování.

Podepsání smlouvy a aktivace

Do 7 pracovních dní vás bude telefonicky kontaktovat kurýr ze společnosti Dropick, se kterým si domluvíte termín a místo schůzky, na které podepíšete smlouvu o vaší kreditní kartě. PIN k této kartě budete mít k dispozici v internetovém bankovnictví u kreditní karty. Její aktivaci provedete jednoduše první platbou u obchodníka se zadáním PIN kódu. Od té chvíle můžete začít využívat všech jejich výhod.

90 dní bez úroků a 10 % zpět

Pro začátek od nás získáte 90 dní bez úroků. Máte tedy spoustu času na uhrazení všech nákupů zaplacených vaší novou kreditní kartou. Stačí vždy uhradit alespoň minimální splátku uvedenou ve výpise. Za prvních 30 dní od aktivace karty vám vrátíme 10 % z vašich transakcí, maximálně 500 Kč. Po uplynutí této doby vám zůstávají všechny ostatní výhody kreditní karty EASY. Seznamte se s podmínkami akce 90 dní bez úroku a Odměna až 500 Kč.

Reprezentativní příklad

Výše úvěrového limitu
40 500 Kč
Počet splátek
12 za rok
První měsíční splátka
3 375 Kč
Úroková sazba
23,99 %
RPSN
26,72 %
Celkem zaplatíte
45 763 Kč

Výpočet hodnoty RPSN a celkové částky, kterou má Klient zaplatit, vychází z parametrů úvěru uvedených v tabulce a dále z následujících předpokladů:

Klient vyčerpal spotřebitelský úvěr (Úvěrový limit) okamžitě v plné výši formou bezhotovostní transakce (platby u obchodníka), přičemž úvěr je poskytnut na dobu jednoho roku a jistina úvěru je splácena ve stejných měsíčních platbách počínaje jeden měsíc po dni prvního čerpání dle splátkového kalendáře uvedeného níže. Měsíční poplatek za správu Karty je v souladu se Smlouvou účtován měsíčně, případný roční poplatek za správu Karty je účtován v okamžiku čerpání spotřebitelského úvěru.

Celková částka, kterou má Klient zaplatit, představuje součet Úvěrového limitu (vyčerpané jistiny) a celkových nákladů úvěru, tedy úroků vypočtených s použitím zápůjční úrokové sazby pro bezhotovostní transakce a poplatků uvedených v tabulce výše.

Jiné mechanismy čerpání či splácení spotřebitelského úvěru mohou vést k vyšším hodnotám RPSN a dalších parametrů spotřebitelského úvěru uvedených v příkladu výše. RPSN a celková částka, kterou má Klient zaplatit, je stanovena na základě modelového příkladu a předpokladů stanovených zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Pro výpočet jsou použity parametry úvěru platné ke dni podpisu Návrhu Smlouvy.