zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Finance pod kontrolou

Internetové bankovnictví umožňuje přehled o financích kdykoliv a kdekoliv. Osobní i rodinný rozpočet tak budete mít pod kontrolou také díky těmto funkcím:

Nová hlavní stránka

Jednoduchá navigace na nové hlavní stránce usnadňuje správu vašich produktů. Jejich přehled včetně interaktivních grafů uvidíte ihned po přihlášení.

Přehledná historie pohybů

Ve vylepšené historii pohybů si zobrazíte veškeré platby, nově navíc s možností rozšířeného vyhledávání pomocí klíčových slov a filtrů.

Služba Informuj mě

Snadné nastavení služby Informuj mě umožňuje zasílání upozornění  o pohybech na účtu nebo platbách kartou ve formě SMS či e-mailu.

Nové internetové bankovnictví Hlavní stránka

Moderní a rychlé

Celý svět se digitalizuje a my vám chceme ušetřit čas strávený telefonováním nebo návštěvou pobočky. Řadu našich služeb si nyní zajistíte online.

Nové internetové bankovnictví Žádost o spotřebitelský úvěr

Pohodlnější zřízení nových služeb

O nový produkt můžete požádat, ať už jste kdekoliv. Přímo v internetovém bankovnictví si během několika chvil sjednáte půjčku či si založíte spořicí účet.

Nabídky na míru

Díky internetovému bankovnictví máte neustálý přehled o výhodných nabídkách a speciálních akcích. Můžete tak na ně okamžitě reagovat.

Flexibilní správa produktů

Přizpůsobte si vaše produkty díky snadné online správě. Z pohodlí vašeho domova si nyní zajistíte například vystavení nové platební karty.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Snažíme se, aby pro vás bylo orientace v internetovém bankovnictví co nejsnazší a odpadly veškeré úkony navíc. Nově se můžete těšit na:

Zjednodušení vzorů plateb

Založení platby jediným kliknutím na hlavní stránce či zkrácený vzor tuzemských a zahraničních plateb - to je jen krátký výčet novinek, které vám zpříjemní ovládání internetového bankovnictví.

Snadný převod mezi vlastními účty

Díky zjednodušenému formuláři můžete snadno převádět prostředky například mezi spořicím a běžným účtem.

Přizpůsobivý design

Nový design je navržen tak, aby byl hezký na pohled a funkční zároveň. Vzhled internetového bankovnictví se tak přizpůsobí zobrazení na počítači, tabletu i mobilním telefonu.


Nové internetové bankovnictví Zadání nové platby

Video

Prohlédněte si nové internetové bankovnictví také ve videu. Kliknutím na obrázek se dostanete na náš Youtube kanál, kde najdete další zajímavé příspěvky.

Nové internetové bankovnictví video návod

Podpůrné materiály pro klienty

Internetové bankovnictví jsme navrhli tak, aby pro vás bylo jeho ovládání jednoduché a intuitivní. Pokud potřebujete názorněji poradit s orientací nebo chcete získat detailnější informace, využijte podpůrných nástrojů a dalších materiálů, které jsme pro vás připravili:

Kdy a jak

Zde se dozvíte, jak budeme novou aplikaci nasazovat a jakou formou vás budeme informovat o vašem 
termínu
.

Novinky a změny

Zajímá vás, co vše je v internetovém bankovnictví nového? Podívejte se na souhrn nejdůležitějších změn a nových funkčností.

Videa a časté dotazy

V sekci dotazů najdete odpovědi na nejčastější otázky. V případě specifického dotazu, jsme vám k dispozici také na naší zákaznické lince.