Finance pod kontrolou

finance pod kontrolou - produkty na jednom místě

Na hlavní stránce naleznete všechny vaše produkty včetně debetních a kreditních karet, investic, úvěrů a hypoték. Uvidíte zde zobrazeny veškeré důležité informace.

Máte-li více než 2 stejné produkty (například více běžných účtů), zobrazí se vám v podobě seznamu.

 

finance pod kontrolou - poslední transakce po ruce

Pro lepší přehled o vašich financích nyní najdete posledních 5 transakcí přímo na hlavní stránce.

Pro zobrazení detailních informací o daném pohybu stačí tapnout na ikonu u konkrétní transakce.

 

finance pod kontrolou - pohyb na účtu

Chcete-li mít přehled o příchozích a odchozích transakcích na vašich účtech a kartách, aktivujte si službu Informuj mě, díky které vám budeme zdarma zasílat oznámení do mobilní aplikace. Dozvíte se tak o pohybech na svém účtu, aniž byste se museli ptát.

Službu si snadno aktivujete přes své internetové bankovnictví. Sami si zvolíte podmínky, za jakých se budou jednotlivá oznámení zasílat.

 

finance pod kontrolou - potvrzení o platbě

Stáhněte si PDF potvrzení o provedené platbě do svého telefonu, přiložte ho jako přílohu do emailu nebo soubor rovnou pošlete některou z vašich aplikací pro komunikaci, například přes Messenger nebo WhatsApp.

 

Snadná navigace

 

Součástí hlavní navigační lišty je i tlačítko pro rychlé zadání jednorázového platebního příkazu. Platbu tedy můžete jednoduše poslat, ať už se v aplikaci zrovna nacházíte kdekoliv.

 

snadná navigace - platba odkudkoli - platební příkaz

Tlačítko pro rychlé zadání jednorázové platby je možné využít i jiným způsobem. Dlouhým přidržením (tzv. Long Touch) se zobrazí rozšířená nabídka.

Dle vašich potřeb můžete zadat trvalý příkaz, měnovou konverzi mezi měnovými složkami nebo si nechat vygenerovat QR kód s vašimi platebními údaji.

 

snadná navigace - výběr typu platby<

Mějte dokonalý přehled o pohybech na vašem účtu. Nad seznamy vašich transakcí je možné takzvaně fulltextově vyhledávat. To znamená, že konkrétní transakce můžete najít prostřednictvím vyhledávacího pole. Stačí do něj napsat například číslo účtu, variabilní symbol nebo třeba zprávu, kterou jste si k platbě poznamenali.

 

snadná navigace - fulltextové vyhledávání - historie pohybů

Máte-li přístup i k jiným než vašim osobním účtům, snadno se mezi nimi přepnete přímo na hlavní stránce. Své firemní účty, účty vašich dětí nebo vašeho partnera tak máte stále po ruce.

 

snadná navigace - ovládání účtů

Platby

Certifikace plateb biometrií Mobilní eKonto

Podepisujte transakce do 5 000 Kč pomocí otisku prstu na telefonech soperačním systémem Android a pomocí Touch ID nebo Face ID pro telefony s operačním systémem iOS. Tímto způsobem můžete podepsat až 5 plateb za sebou bez nutnosti zadání S-PINu. Počet možných podpisů vždy obnovíte na 5, pokud zadáte S-PIN kdekoli v aplikaci nebo 24 hodin neodešlete žádnou platbu.
 
Podepsání biometrií si aktivujete v Nastavení aplikace. Můžete si zvolit, zda se chcete tímto způsobem pouze přihlašovat, pouze odesílat platby nebo používat obě tyto možnosti.

platby -seznam příjemců

Přišla vám papírová faktura, která obsahuje QR kód? Není potřeba přepisovat platební údaje. Stačí QR kód naskenovat a platební příkaz se automaticky vyplní. Platbu pak jen potvrdíte vaším S-PINem.

 

platby - QR platba ze souboru


Pokud jste na svůj e-mail obdrželi fakturu ve formátu PDF, která obsahuje QR kód, nemusíte ji tisknout nebo údaje přepisovat. Stačí ji nasdílet do Mobilního bankovnictví. Vaše aplikace automaticky načte QR kód ze souboru a vyplní platební příkaz. Platbu pak jen potvrdíte S-PINem.

 

platby -seznam příjemců


Potřebujete-li poslat své platební údaje, nejjednodušší cestou je nechat si vygenerovat QR kód pomocí služby "Zaplať mi".

Vygenerovaný QR kód můžete přiložit k e-mailu nebo ho poslat prostřednictvím vašich aplikací pro komunikaci, například přes Messenger nebo Whatsapp. Příjemce si kód načte a nemusí tak platební údaje přepisovat ručně.

 

platby - měnová konverze


Máte-li na svém účtu aktivováno více měnových složek, můžete mezi nimi jednoduše převádět vaše prostředky, a tak si pro vaše cesty do zahraničí zajistit výhodný kurz.

 

Bezpečnost

Aplikace používá nejmodernější způsoby pro odhalení škodlivého softwaru na vašem smartphonu. Vaše citlivá data jsou před jakýmkoliv malware chráněna prvotřídní službou PromonShield. Můžete si tak být jistí, že vaše finance jsou vždy v bezpečí.

 

ochrana proti mallware

Nemůžete najít svou platební kartu a bojíte se, aby ji nikdo nezneužil? Snižte si limity karty na 0, a pokud ji najdete, nastavíte si je snadno zpět. Jestliže víte, že je karta ztracená napořád, můžete ji trvale zablokovat. Stejně pohodlně také aktivujete a deaktivujete platby na internetu. To vše jednoduše ve vaší mobilní aplikaci.

 

bezpečnost - ovládání karet

Přihlašujte se rychle, jednoduše a bezpečně prostřednictvím FaceID, které podporuje IPhone X. Díky vaší spolehlivé identifikaci pomocí této technologie už nemusíte zadávat S-PIN. Pouze se na telefon podíváte a jste přihlášeni.

 

snadná navigace - platba odkudkoli - platební příkaz

Využijte k přihlášení do aplikace jeden z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů. Váš otisk prstu je jedinečný, proto vás spolehlivě identifikuje. Ke vstupu do Mobilního bankovnictví tak již nemusíte zadávat S-PIN. Stačí mít telefon, který tuto technologii podporuje, přiložit prst a jste přihlášeni.

snadná navigace - fulltextové vyhledávání - historie pohybů

Pokud nechcete, aby vám na veřejných místech někdo koukal přes rameno přímo do vašeho bankovnictví, je možné si v nastavení skrýt citlivá data na hlavní stránce. Dlouhým podržením palce na konkrétním produktu si zobrazíte zůstatek, poslední transakce nebo čerpanou částku vašeho úvěru, a to pouze ve chvíli, kdy dané informace potřebujete.

 

bezpečnost - skrytí citlivých dat na hlavní stránce

Přehled funkcí

Stáhněte si mobilní aplikaci

Přistupujte na svůj účet z mobilní aplikace s nejvyšším stupněm zabezpečení.
 

apple     googleplay