zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

INFORMUJ MĚ

Neustálý přehled o pohybech na účtu

Omezení zneužití platební karty

Výběr podmínek zasílání informací

Podrobné informace o produktu

Váš účet vás může informovat o příchozích či odchozích transakcích SMS zprávou nebo e-mailem. Prostřednictvím této služby se dozvíte o pohybech na svém účtu, aniž byste se sami museli ptát.

Prostřednictvím internetového bankovnictví si sami na účtu aktivujte službu Informuj mě a zvolíte, jakou cestou a za jakých podmínek chcete upozornění zasílat.

Informace o změně zůstatku
Pro lepší přehled o aktuálním stavu svého účtu si můžete nastavit zasílání zpráv o změně zůstatku na účtu (např. snížení pod částku 100 Kč nebo zvýšení nad 10.000 Kč apod.). Informaci obdržíte hned, jak k této události dojde.

Informace o pohybu na účtu
Pokud očekáváte příchod konkrétní platby nebo naopak uskutečnění vámi zadané trvalé platby nebo inkasa, můžete si  nechat zaslat zprávu také o této skutečnosti. Očekávanou platbu charakterizujete některým z těchto parametrů či jejich kombinací: číslo protiúčtu, kód banky, částka, variabilní, konstantní nebo specifický symbol.

Informace o karetní transakci
Pokud chcete být informováni o tom, kdy a kde se zrovna platí platebními kartami vydanými k vašemu účtu, stačí si nastavit tuto službu a my vám ihned zašleme zprávu na váš mobilní telefon nebo do e-mailové schránky.

Jak si službu Informuj mě nastavit?

1. V Internetovém bankovnictví si otevřete nastavení kliknutím na ikonu ozubeného kolečka v horní části obrazovky. V levém MENU zvolte položku Upozornění Informuj měNové upozornění.

služba Informuj mě

2. Vyberte jednu z možností – o změně zůstatku na účtě, o pohybu na účtě, o karetní transakci, o neprovedení platby a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Pro příklad zvolíme informaci O pohybu na účtě.

služba Informuj mě

3. Kliknutím na tlačítko "Pokračovat" se zobrazí obrazovka pro zadání požadovaných parametrů pohybu na účtě, o němž chcete být informováni.

4. Na obrazovce pro zadání parametrů vyplňte údaje, o jakých pohybech na účtě chcete být informováni a jakým komunikačním kanálem (E-mail / SMS) chcete zprávu zaslat (případně můžete zadat i další parametry pod volbou „Rozšířené nastavení“ – číslo protiúčtu, variabilní symbol,…). Vše potvrďte stisknutím tlačítka „Pokračovat“.

služba Informuj mě

5. Požadované nastavení potvrďte certifikačním kódem a I-PINem a stisknutím tlačítka “Potvrdit“ nastavení zaktivujete. Nastavení je platné okamžitě - od této chvíle budete informováni o všech pohybech na účtě splňující nastavené parametry.

služba Informuj mě

 

Příklad:

 Informace o pohybu na účtě jsou nastaveny tak, aby na e-mail zadaný ve vašem adresáři byla doručena zpráva vždy, jakmile na účet bude připsána příchozí platba větší nebo rovna částce 5 000 .


Při příchozí platbě od Škoda Auto ve výši 15 000 Kč na váš účet (zde 1234567890/5500) bude na e-mail doručena tato zpráva:

služba Informuj mě