Spoření a investování

Hledáte způsob, jak výhodně zhodnotit své úspory? Chcete spořit, ale nevíte na koho se obrátit? Láká vás investovat, ale nemáte čas studovat potřebné informace a navíc se obáváte, že byste mohli prodělat? Vyberte si z naší nabídky.

Dáváte přednost vyššímu výnosu nebo jistému zisku?

Zpravidla nižší výnos, nižší riziko
Zpravidla vyšší výnos, vyšší riziko

Naši klienti si nejčastěji kupují

Raiffeisen fond flexibilního růstu

Investuje zejména do dluhopisových a v menší míře také do akciových nástrojů (max. 30 % svého majetku). Převažující dluhopisová složka obsahuje primárně dluhopisy denominované v české koruně, vedle státních dluhopisů ČR jsou částečně zastoupeny také korporátní obligace. Akciová část portfolia je zaměřena celosvětově, přičemž největší vahou jsou zastoupeny regiony USA, západní Evropa a Pacifik.

Více informací

Naši klienti si nejčastěji kupují

Raiffeisen fond udržitelného rozvoje

Smíšený podřízený fond, který investuje minimálně 85 % svého majetku do řídícího fondu Raiffeisen-Nachhaltigkeit-Mix. Tento řídící fond investuje alespoň 51 % majetku do podniků, které jsou na základě sociálních, ekologických a etických kritérií klasifikovány jako dlouhodobě udržitelné. Akcie jsou v jeho portfoliu zastoupeny vahou zhruba 50 %.

Více informací
Raiffeisen fond optimálního rozložení

Široce diverzifikovaný fond, který může investovat nejen do akcií a dluhopisů, ale také například do komodit, nemovitostních cenných papírů či cizích měn. Zajímavé je zejména to, že fond je řízen kvantitativním trendovým modelem, jehož výhodou je odolnost vůči delším poklesům kapitálových trhů a také se snižuje možnost chyby lidského faktoru.

Více informací

Naši klienti si nejčastěji kupují

Raiffeisen fond globálních trhů

Podřízený fond investující nejméně 85 % svého majetku do rakouského řídícího globálního akciového fondu Raiffeisen-Global-Aktien. Řídící fond investuje minimálně 51 % majetku fondu do akcií firem v Severní Americe, Evropě nebo rozvinutých zemí v Pacifiku. Investor se tak může podílet na vývoji velkého eurového řídícího fondu prostřednictvím našeho fondu v české koruně.

Více informací
Raiffeisen fond dividendový

Investuje převážně do akciových, v menší míře také do dluhopisových, nástrojů v rámci celého světa. Prostředky fondu jsou investovány převážně do akcií firem vyplácejících dividendu, což jsou zpravidla velké stabilní společnosti, které část vytvořeného zisku vyplácí zpět svým akcionářům a takto je odměňují za držení těchto akcií.

Více informací

Na co chcete spořit?

Spoření

Chcete bezpečně zhodnotit peníze, které právě nepoužíváte? A mít jistotu výnosu? Spořte s námi. Založte si spořicí účet s výhodným úrokem, termínovaný vklad, stavební spoření se státním příspěvkem, nebo si šetřete na komfortní penzi.

 • Spoření je jistota návratnosti vašich peněz
 • Zhodnocovat můžete pravidelně i jednorázově
Více informací

Podílové fondy

Rádi byste dosáhli zajímavého zhodnocení, které nabízí investování na celosvětových finančních trzích, ale nemáte dostatek znalostí a času sledovat jejich vývoj? Vyberte si z našich podílových fondů.

 • Pravidelné investice již od 500 Kč,
  jednorázové od 10 000 Kč
 • Peníze k dispozici do 7 pracovních dní
Více informací

Zajištěné investice

Hledáte způsob, jak zhodnotit své peníze, ale nemáte čas studovat potřebné informace? Máte obavy, že se vám vložené finance nevrátí? Investujte do zajištěných produktů s možností dosažení zajímavých výnosů.

 • Dostupné i pro drobné investory, minimální investice
  10 000 Kč
 • Žádné poplatky za pořízení a správu
Více informací

Investiční certifikáty

Dosáhli byste rádi zajímavého výnosu z vašich investic?
Chcete mít zároveň jistotu, že o své peníze nepřijdete?
Naše garantované investiční certifikáty jsou určeny právě vám.

 • Peníze k dispozici kdykoliv bez výpovědní lhůty
Více informací

Portfolio management

Nabízíme širokou škálu produktů střednědobého až dlouhodobého zhodnocování aktiv. Při řízení svěřených prostředků je využíváno instrumentů peněžních a kapitálových trhů při uplatnění moderních poznatků portfoliové teorie.

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky