zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

MALL.CZ KREDITNÍ KARTA

Vrátíme vám až 6 000 Kč ročně za vaše nákupy

 Až 2 000 Kč zpět za váš první nákup na MALL.cz (platí pro nové klienty - více zde)

2 % zpět z plateb kartou na Mall.cz, u obchodníků v zahraničí a e-commerce transakcí

Užívejte si výhod vaší kreditní karty

S kreditní kartou MALL.cz získáte zpět až 6 000 Kč ročně ze svých nákupů, spoustu slev a dalších výhod.

Finanční limit až 500 000 Kč

Bezúročné období až 55 dní

Rychlé a bezpečné bezkontaktní platby kartou nebo nálepkou

Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

 

 Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu PREMIUM RB CLUB můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

priceless

S MALL.cz kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard umožněn vstup do salonku Mastercard Lounge na Letišti Václava Havla Terminál 1 v Praze, AIR Lounge, JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni Lounge na letišti v Bratislavě. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti a výhody kreditní karty MALL.cz

 
  • Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.
  • Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na váš mobilní telefon. 

Vrátíme vám až 6 000 Kč ročně z vašich nákupů

Nakupujte a získejte 2 % z plateb kartou na Mall.cz, u obchodníků v zahraničí a e-commerce transakcí. Zpět z vašich nákupů získáte až 6 000 Kč ročně. Odměny načerpáte jednoduše přes mobilní či internetové bankovnictví dle svého přání na běžný či spořicí účet v Raiffeisenbank nebo si jimi předplatíte poplatek za správu karty na celý rok.  

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby kartou u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Máte o kreditní kartu zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.