BILLA kreditní karta

Nakupujete často v prodejnách BILLA? Ušetřete 3 % při nákupech s BILLA kreditní kartou, která spojuje výhody členské karty BILLA Bonus Clubu s mnoha dalšími výhodami spojenými s kreditní kartou. Dvě karty v jedné - čím více nakupujete, tím více výhod získáváte!

 • 3 % zpět za každý nákup zaplacený BILLA kreditní kartou ve všech vice než 200 prodejnách BILLA v celé ČR
 • Vrátíme vám až 6 000 Kč ročně za vaše nákupy
 • 1 % zpět za každý nákup u všech ostatních obchodníků v ČR i v zahraničí a na internetu
 • Bezúročné období až 55 dní

Podrobnosti o produktu

S BILLA kreditní kartou získáte výhody kreditní karty, BILLA Bonus Clubu a mnoho dalších.

 • Finanční limit až 600 000 Kč
 • Bezkontaktní karta vám při placení ušetří čas
 • V CENĚ dodatková karta ve formě bezkontaktní nálepky
 • Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info

Vrátíme vám peníze z vašich nákupů zpět

Nakupujte doma i v zahraničí, a získejte až 6 000 Kč ročně zpět na svou kartu. Prémie se připíše automaticky každý měsíc, pokud zaplatíte alespoň jeden nákup v obchodě BILLA. Získaná prémie je využita ke splácení nákupů v BILLA. Plaťte za zboží i služby a BILLA kreditní karta vám vrátím 3 % z vašich nákupů v síti prodejen BILLA a v cestovní kanceláři ITS BILLA TRAVEL a 1 % z ostatních nákupů.

Rozložení ceny zájezdu od ITS BILLA TRAVEL

Možnost rozložení ceny zájezdu od ITS BILLA TRAVEL zaplaceného BILLA kreditní kartou do splátek s dobou splatnosti 3 měsíce za zvýhodněných podmínek v programu „Zvýhodněný Nákup na splátky“. Pro další informace volejte 800 900 900.

Získejte slevy u stovek obchodníků

Díky programu PREMIUM RB Club můžete využít slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice. Více informací na PREMIUM RB Club.

BILLA kreditní karta jako členská karta BILLA Bonus Clubu

S pomocí BILLA kreditní karty můžete sbírat body a nakupovat zboží v prodejnách BILLA se slevou až 60 %. Více informací získáte na www.billa.cz.

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby  kartou  u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Komfortní služby pro každý den doma i na cestách

Svoje cesty můžete začínat s BILLA kreditní kartou. Díky ELITE programu od MasterCard získáte zvýhodnění vstup do salonku na Letišti Václava Havla nebo do letištního salonku ve Vídni. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.

SMS služba Kredit Info

Chcete mít účet své kreditní karty stále pod kontrolou? Aktivujte si SMS službu Kredit Info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.

Bezkontaktní platby vám ušetří čas

Díky bezkontaktní technologii můžete platit jednoduše a rychle. Stačí přiložit kartu k terminálu a při částce nad 500 Kč zadat PIN. Během několika vteřin máte zaplaceno.

Plaťte svou kartou na internetu bezpečně

Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na Váš mobilní telefon. Více informací o službě

Stát se majitelem BILLA kreditní karta je jednoduché. Co k tomu potřebujete?
 • Věk minimálně 18 let
 • Pravidelný čistý měsíční příjem aspoň 12 000 Kč
 • Státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
 • Doklad totožnosti
 • Kontaktní telefonní číslo
 • Případně doklad o příjmu, daňové přiznání, nebo výměr důchodu

Pokud nám neposkytnete požadované informace a doklady, tyto informace či doklady nebudou úplné a pravdivé, nebo pokud nebudou dostatečně vysvětleny či doplněny dle našich požadavků, jestliže to bude zapotřebí, nebudeme schopni posoudit Vaši úvěruschopnost a úvěr Vám nebudeme moci poskytnout.

Rady a tipy ke kartám
Program výhod platný od 1. 4. 2017

Volitelná pojištění ke kartám 

Důležité odkazy ke kreditním kartám
Úrokové sazby
Ceník

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad pro úvěr čerpaný prostřednictvím kreditní karty: výše úvěrového limitu 40 500 Kč, počet splátek 12 / rok, měsíční splátka činí 3 830 Kč, úroková sazba 23,99% p.a., RPSN 30,01% p. a., celková částka splatná držitelem karty 46 553 Kč. Poplatky související s úvěrem: poplatek za správu karty 50 Kč měsíčně.

Uvedený reprezentativní příklad (zejména výpočet RPSN) je založen na předpokladu, že úvěr zcela vyčerpáte prostřednictvím kreditní karty jednou bezhotovostní transakcí ihned po uzavření smlouvy, úvěr bude uhrazen nejpozději do jednoho roku dvanácti stejně vysokými měsíčními splátkami a bude úročený úrokovou sazbou 23,99% p. a., přičemž za správu kreditní karty platíte poplatek (poplatek 50 Kč měsíčně). Jiné mechanismy čerpání uplatňované na tento typ spotřebitelského úvěru mohou vést k vyšším ročním procentním sazbám nákladu na spotřebitelský úvěr (výslednou RPSN například ovlivní, zda je čerpaný úvěr splácen v průběhu tzv. bezúročného období, doba splácení čerpaného úvěru, výše měsíčních splátek).

Visual 1