zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Raiffeisenbank a ING se dohodly na exkluzivní spolupráci

18. 2. 2021

ING po více než 20 letech úspěšného působení na českém trhu ukončuje všechny aktivity spojené s osobním bankovnictvím v České republice.

Aby dostála dobrému jménu instituce dbající na vysokou úroveň klientského servisu, dojednala exkluzivní spolupráci s Raiffeisenbank, která klientům ING nabídne, vedle klientského servisu, zhodnocení jejich financí.

„Součástí dohody je nabídka různých výhod a benefitů, zejména výhodného spoření a zachování podmínek u investičních produktů,“ říká Vladimír Kreidl, člen představenstva Raiffeisenbank zodpovědný za oblast retailového bankovnictví, a dodává: „Naším cílem je zajistit klientům ING komfortní, jednoduchý a bezpečný přechod do Raiffeisenbank. Ti mohou v budoucnu využít nejen výhodné spoření a investování, ale také všechny další produkty a služby naší banky a špičkové mobilní a internetové bankovnictví, přes které budou mít dokonalou kontrolu nad svými financemi.“

Raiffeisenbank má s akvizicí bohaté zkušenosti z minulých projektů - eBanky, retailové části Citibank a Zuno banky. Aktuální transakce ještě podléhá schválení ÚOHS. Raiffeisenbank začne klienty ING aktivně oslovovat v průběhu března 2021, tedy až po obdržení souhlasu ÚOHS.