HOTOVOSTNÍ OPERACE

Vklady a výběry hotovosti, stejně jako nákup a prodej valut prostřednictvím účtu vedeného v Raiffesenbank, můžete provést na vybraných pobočkách.

Hotovostní operace

Hotovostní platební styk vám umožňuje provádět vklady a výběry hotovosti v českých korunách nebo cizí měně na účty vedené v Raiffeisenbank. Vkládat a vybírat můžete na pobočkách Raiffeisenbank, bez ohledu na to, která pobočka vede váš účet. Vklady i výběry hotovosti okamžitě promítneme do vašich zůstatků.

Vkládat platné bankovky v českých korunách můžete také prostřednictvím vkladových bankomatů při použití debetní karty Raiffeisenbank.

Výběry hotovosti z účtu

Při výběru hotovosti z účtu je z bezpečnostních důvodů nutné vždy předložit platný průkaz totožnosti a výběr hotovosti potvrdit způsobem dohodnutým ve smlouvě o účtu (podpis dle podpisového vzoru, autentizační kód). Výběr  hotovosti ve výši nad 100 000 Kč za den je třeba oznámit 2 pracovní dny předem.

Výběry hotovosti třetí osobou

Pro vyšší flexibilitu nabízíme speciální výběrní poukazy, které slouží k výběrům hotovosti třetí osobou na základě zmocnění majitelem nebo disponentem. Druhy účtů, ke kterým je možné vystavit výběrní poukazy, vám sdělí pracovníci pobočky.