Hotovostní a směnárenské operace

Vklady a výběry hotovosti, stejně jako nákupy a prodeje valut můžete provést na pobočkách Raiffeisenbank.

Hotovostní operace

Hotovostní platební styk vám umožňuje provádět výběry a vklady hotovosti v českých korunách nebo cizí měně na účty vedené v Raiffeisenbank. Vkládat a vybírat můžete na pobočkách Raiffeisenbank, bez ohledu na to, která pobočka vede váš účet. Vklady i výběry hotovosti okamžitě promítneme do vašich zůstatků.

Vkládat platné bankovky v českých korunách můžete také prostřednictvím vkladových bankomatů při použití debetní karty Raiffeisenbank.

Výběry z účtu

Při výběru z účtu je z bezpečnostních důvodů nutné vždy předložit platný průkaz totožnosti a výběr potvrdit způsobem dohodnutým ve smlouvě o účtu (podpis dle podpisového vzoru, autentizační kód). Výběr částky nad 100 000 Kč za den je třeba oznámit 2 pracovní dny předem.

Výběry třetí osobou

Pro vyšší flexibilitu nabízíme speciální výběrní poukazy, které slouží k výběrům hotovosti třetí osobou na základě zmocnění majitelem nebo disponentem. Druhy účtů, ke kterým je možné vystavit výběrní poukazy, vám sdělí pracovníci pobočky.

Směnárenské operace

Raiffeisenbank umožňuje na všech svých pobočkách prodej a nákup peněžních prostředků v cizích měnách uvedených na kurzovním lístku Raiffeisenbank. Banka poskytuje směnárenské služby nejen svým klientům, ale i veřejnosti.

Technické podmínky pro platební styk

Kurzovní lístek

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky