zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Moderní aplikace pro vaši firmu

Seznamte se s inovacemi v internetovém bankovnictví od Raiffeisenbank, kde máte vaše finance pod kontrolou. Prohlédnout si můžete také novinky v internetovém bankovnictví pro osobní finance

Podpůrné materiály pro firemní klienty

Vaše finance přehledně na jednom místě

Internetové bankovnictví jsme přizpůsobili speciálně pro potřeby firemních klientů. Moderní design s intuitivním ovládáním umožňuje neustálý přehled o vašich financích. Ty budete mít ještě více pod kontrolou díky možnosti přepnout se mezi firemním a osobním účtem doslova jediným kliknutím.

 

Nové internetové bankovnictví pro podnikatele a firmy

Hlavní stránka na míru vašemu podnikání

Novou hlavní stránku jsme navrhli tak, aby odpovídala potřebám firem. Aktuální stav všech vašich produktů uvidíte přehledně zobrazený ihned po přihlášení.

Ovládání účtů všech firem ve vaší správě

V novém internetovém bankovnictví můžete zobrazit účty, posílat platby a stahovat výpisy pro všechny firmy najednou.

Vylepšená historie pohybů

V historii pohybů můžete kontrolovat veškeré platby a vyhledávat v nich pomocí fulltextu a filtrů. Díky možnosti tabulkového zobrazení získáte komplexní pohled na vaše transakce.

Bankovnictví přizpůsobené na cesty

Vzhled nové verze internetového bankovnictví se přizpůsobí vašemu počítači, tabletu i mobilnímu telefonu. Můžete ho proto komfortně používat, ať už jste kdekoliv.

 

Funkce pro pohodlnější zadávání hromadných plateb

Protože víme, jak je pro vás důležitá komunikace mezi vaším účetnictvím a internetovým bankovnictvím, připravili jsme pro vás řadu užitečných funkcí, které vám ji usnadní.

Snadné importování velkého množství platebních příkazů

V případě, že potřebujete zaplatit více faktur najednou, jednoduše naimportujete soubor s odchozími platbami z vašeho účetnictví do internetového bankovnictví a pomocí funkce Hromadných plateb ho zpracujete. Ušetříte si tak práci s ručním zadáváním každé jedné transakce zvlášť. Na jedno místo jsme zde zahrnuli funkcionality původního nástroje eKomunikátor.

Rychlý podpis hromadných plateb

I v případě autorizace velkého množství platebních příkazů nemusíte ztrácet čas s podpisem každé jednotlivé transakce. S novou službou platby snadno schválíte a odešlete najednou. Navíc je možné platby podepsat i v mobilním bankovnictví.

Výpisy ve formátech pro vaše účetnictví

Veškeré výpisy jsou pro vás připraveny v nejpoužívanějších formátech tak, aby si rozuměly s vaším účetním systémem.

 

Nové internetové bankovnictví pro podnikatele a firmy

 

Podívejte se, co vám aplikace přináší

Internetové bankovnictví pro firmy a korporace video

Podpůrné materiály pro klienty

Internetové bankovnictví jsme navrhli tak, aby pro vás bylo jeho ovládání jednoduché a intuitivní. Pokud potřebujete názorněji poradit s orientací nebo chcete získat detailnější informace, využijte podpůrných nástrojů a dalších materiálů, které jsme pro vás připravili:

Kdy a jak

Zde se dozvíte, jak budeme novou aplikaci nasazovat a jakou formou vás budeme informovat o vašem 
termínu
.

Novinky a změny

Zajímá vás, co vše je v internetovém bankovnictví nového? Podívejte se na souhrn nejdůležitějších změn a nových funkčností.

Časté dotazy

V sekci dotazů najdete odpovědi na nejčastější otázky. V případě specifického dotazu, jsme vám k dispozici také na naší zákaznické lince.

Pro uživatele eKomunikátoru

Zde se dozvíte vše o nové službě, která nahrazuje původní eKomunikátor a najdete tu užitečné
podpůrné materiály.