zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Zvýhodněné úvěry se zárukou EIF

Financujte realizaci vašich inovativních změn: poskytování nových či významně vylepšených produktů nebo služeb, významná vylepšení stávajících procesů vaší výroby nebo distribuce. Získat můžeme i peníze na projekty v oblasti výzkumu a vývoje.

Z úvěru proplatíte investiční výdaje i provozní údaje související se zajištěním inovace/výzkumu/vývoje.

Zvýhodněné dlouhodobé financování až do výše 194 mil. CZK se splatností investiční části až 10 let a provozní až na 3 roky. Čerpat můžete v CZK nebo v EUR.

Záruka EIF sníží požadavek banky na zajištění a zajistí vám nižší úrokovou sazbu.

Evropský investiční fond poskytuje zajištění zdarma. S vyřízením podkladů potřebných pro EIF záruku vám zdarma pomůžeme.

Úvěr je určen pro malé a střední podniky do 250 zaměstnanců s ročním obratem do 50 mil. EUR nebo celkovou účetní bilancí do 43 mil. EUR (vše konsolidovaně) nebo pro Small Mid-capy – společnosti do 500 zaměstnanců.

Úvěr je zahrnut do programu InnovFin SME Guarantee Facility s finančním podkladem Evropske unie v programu Horizont 2020 Financial Instruments a Evropského fondu pro strategické investice (EFSI) zřízeného v rámci Investičního plánu pro Evropu. Účelem EFSI je přispívat k podpoře financování a provádění produktivních investic v Evropské unii a zajistit zvýšený přístup k financování.

Kontaktujte mě

Chcete se nás na cokoliv zeptat nebo máte zájem o individuální nabídku?
Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Toto pole je povinné
Aby bylo možné odeslat formulář, je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů
Toto pole je povinné

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.