zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Zvýhodněné úvěry se zárukou EIF

Financujte realizaci vašich inovativních změn: poskytování nových či významně vylepšených produktů nebo služeb, významná vylepšení stávajících procesů vaší výroby nebo distribuce. Získat můžeme i peníze na projekty v oblasti výzkumu a vývoje.

Z úvěru proplatíte investiční výdaje i provozní údaje související se zajištěním inovace/výzkumu/vývoje.

Zvýhodněné dlouhodobé financování až do výše 194 mil. CZK se splatností investiční části až 10 let a provozní až na 3 roky. Čerpat můžete v CZK nebo v EUR.

Záruka EIF sníží požadavek banky na zajištění a zajistí vám nižší úrokovou sazbu.

Evropský investiční fond poskytuje zajištění zdarma. S vyřízením podkladů potřebných pro EIF záruku vám zdarma pomůžeme.

Úvěr je určen pro malé a střední podniky do 250 zaměstnanců s ročním obratem do 50 mil. EUR nebo celkovou účetní bilancí do 43 mil. EUR (vše konsolidovaně) nebo pro Small Mid-capy – společnosti do 500 zaměstnanců.

Úvěr je zahrnut do programu InnovFin SME Guarantee Facility s finančním podkladem Evropske unie v programu Horizont 2020 Financial Instruments a Evropského fondu pro strategické investice (EFSI) zřízeného v rámci Investičního plánu pro Evropu. Účelem EFSI je přispívat k podpoře financování a provádění produktivních investic v Evropské unii a zajistit zvýšený přístup k financování.

Kontaktujte mě

Chcete se nás na cokoliv zeptat nebo máte zájem o individuální nabídku?
Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.