ePlatby pro eKonto

Hledáte jednoduchý a levný způsob, který umožní zákazníkům platit ve vašem eshopu online? Využijte naše ePlatby.

  • Jednoduchý způsob přijímání online plateb
  • Výhodnější podmínky než u akceptace platebních karet
  • Online přehled o všech provedených platbách
  • Důvěrhyhodný a zavedený platební nástroj, na trhu od roku 1998

Podrobnosti o produktu

Služba ePlatby umožní vašemu e-shopu přijímat online platby. Jednoduše si nainstalujete tlačítko pro přímou platbu, a všichni naši klienti u vás budou platit online, rovnou z účtu.

 Služba ePlatby pro eKonto je jedno z tzv. „Pay-by-link“ (platba platebním tlačítkem) řešení internetových plateb. Okamžitě vás informuje o všech provedených platbách. Díky tomu můžete své zboží odeslat zákazníkům dříve, než kdyby za něj platili klasickým převodem. Navíc neriskujete nevyzvednuté dobírky.

Jak fungují ePlatby


Celý proces informování o realizaci plateb si můžete jednoduše automatizovat. Zavedení ePlateb do vašeho systému není časově, ani finančně náročné, nevyžaduje instalaci žádného zvláštního software ani hardware.

Internetový platební systém ePlateb je postaven na principu komunikace serveru obchodníka s bankou pomocí internetových odkazů. Po vytvoření kompletní objednávky vaším zákazníkem a přepočítání výsledné ceny (včetně souvisejících poplatků) přesměruje váš systém zákazníka na platební bránu pomocí parametrizovaného webového odkazu.

Tento odkaz obsahuje několik parametrů, pomocí kterých identifikujeme vaši firmu a předvyplníme zákazníkovi platební příkaz pro úhradu objednaného zboží či služby, který zákazník jen podepíše.

Co potřebujete k tomu, abyste mohli využívat službu ePlatby pro eKonto?

  • Založit si firemní účet v Raiffeisenbank, aby bylo možné online platby přijímat
  • Stanovit obchodní podmínky spolupráce a podepsat smlouvu k produktu


Seznam obchodníků přijímajících ePlatby

Další informace a dokumenty ke stažení

Technické parametry implementace

 

 

Může vás zajímat

Akceptace platebních karet na internetu Umožněte svým zákazníkům platit kartou přímo na internetu. Díky speciálně zabezpečeným stránkám můžete mít otevřeno 24 hodin denně.
Běžné podnikatelské účty Každý z našich běžných účtů pro podnikatele vám umožní komplexně a efektivně řídit vaše finance a provádět hotovostní i bezhotovostní platby. Který je přesně pro vás?

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky