NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NOVINKY A ZMĚNY

Přečtěte si o nových funkčnostech a změnách v internetovém bankovnictví.

TOP nové funkčnosti

  • Své finance můžete jednoduše a přehledně spravovat na nové hlavní stránce. Její vzhled jsme navrhli tak, aby odpovídal potřebám podnikatelů a firem.
  • Přehledná orientace ve vašich platbách díky fulltextovému vyhledávání a možnosti nastavení a uložení rozšířených filtrů. K dispozici je vám také tabulkového zobrazení, díky kterému získáte komplexní pohled na vaše transakce.
  • Možnost rychlé kontroly čekajících plateb k realizaci nebo podpisu přímo na hlavní straně.
  • Nová funkcionalita „Hromadných plateb“, která vám umožní propojit vaše internetové bankovnictví a účetnictví. Díky nové funkčnosti můžete efektivně zpracovávat soubory s dávkami plateb nebo generovat výpisy ve formátech kompatibilních s většinou účetních systémů.
  • Snadné přepínání mezi firemním a osobním bankovnictvím.
  • Novinkou je také zjednodušení převodu mezi vlastními účty, kdy pomocí několika kliknutí můžete libovolně přesouvat prostředky mezi svými účty.
  • Lehká správa balíčků výhodnějších SEPA plateb.
  • Design a ovládání se přizpůsobí vašemu počítači, tabletu i mobilnímu telefonu.

Stále pro vás zlepšujeme nové internetové bankovnictví

Nejdůležitější změny

Funkčnosti aplikace eKomunikátor jsou nově přeneseny do internetového bankovnictví

Zasílání hromadných plateb, výpisů a další činnosti, které jste byli zvyklí provádět v eKomunikátoru, nyní realizujete přímo v internetovém bankovnictví, aniž byste se museli přihlašovat do speciální aplikace. Vaše finance budete mít tak ještě lépe pod kontrolou.

Sjednocení vašich přihlašovacích údajů

Před převodem do nového internetového bankovnictví je nutné sjednotit vaše přihlašovací údaje. Vás, kteří máte v současné době více než jedno klientské číslo/přihlašovací jméno, budeme kontaktovat s kroky, které je třeba učinit. Zvolíte si jeden přihlašovací údaj, který budete dále využívat, ostatní budou zrušeny. Tím zajistíme větší bezpečnost vašich financí.

Zrušení minimálně využívaných služeb

Chceme, aby byl obsah nového internetového bankovnictví co nejpřehlednější a jednoduchý. Proto jsme se rozhodli zrušit služby, které byly využívány minimálně. Do nového internetového bankovnictví nebudou převedeny: Limity na protiúčet, Trvalý příkaz k inkasu, Platba na adresu.