zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

MODERNÍ APLIKACE PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

 Seznamte se s inovacemi v internetovém bankovnictví od Raiffeisenbank, kde máte vaše finance pod kontrolou. Prohlédnout si můžete také novinky v aplikaci pro osobní finance

Podpůrné materiály pro podnikatele a firmy

Vaše finance přehledně na jednom místě

Nové internetové bankovnictví jsme přizpůsobili speciálně pro potřeby podnikatelů a firem. Moderní design s intuitivním ovládáním umožňuje neustálý přehled o vašich financích. Ty budete mít ještě více pod kontrolou díky možnosti přepnout se mezi firemním a osobním účtem doslova jediným kliknutím.

 

Nové internetové bankovnictví pro podnikatele a firmy

Hlavní stránka na míru vašemu podnikání

Novou hlavní stránku jsme navrhli tak, aby odpovídala potřebám podnikatelů a firem. Aktuální stav všech vašich produktů uvidíte přehledně zobrazený ihned po přihlášení.

Vylepšená historie pohybů

V historii pohybů můžete kontrolovat veškeré platby a vyhledávat v nich pomocí fulltextu a filtrů. Díky možnosti tabulkového zobrazení získáte komplexní pohled na vaše transakce.

Bankovnictví přizpůsobené na cesty

Vzhled nové verze internetového bankovnictví se přizpůsobí vašemu počítači, tabletu i mobilnímu telefonu. Můžete ho proto komfortně používat, ať už jste kdekoliv.

 

Nové funkce pro pohodlnější zadávání hromadných plateb

Protože víme, jak je pro vás důležitá komunikace mezi vaším účetnictvím a internetovým bankovnictvím, připravili jsme pro vás řadu užitečných funkcí, které vám ji usnadní.

Snadné importování velkého množství platebních příkazů

V případě, že potřebujete zaplatit více faktur najednou, stačí si jejich souhrn jednoduše, např. přetažením souboru, nakopírovat z vašeho účetnictví a pomocí funkce Hromadných plateb zpracovat v internetovém bankovnictví. Ušetříte si tak práci s ručním zadáváním každé jedné transakce zvlášť. Na jedno místo jsme zde zahrnuli funkcionality původního nástroje eKomunikátor.

Rychlý podpis hromadných plateb

I v případě autorizace velkého množství platebních příkazů nemusíte ztrácet čas s podpisem každé jednotlivé transakce. S novou službou platby snadno schválíte a odešlete najednou.

Výpisy ve formátech pro vaše účetnictví

Veškeré výpisy jsou pro vás připraveny v nejpoužívanějších formátech tak, aby si rozuměly s vaším účetním systémem.

 

Nové internetové bankovnictví pro podnikatele a firmy

 

Moderní a rychlé bankovnictví

Celý svět se digitalizuje a my vám chceme ušetřit čas strávený telefonováním nebo návštěvou pobočky. Řadu našich služeb si objednáte online.

 

Nové internetové bankovnictví pro podnikatele a firmy

Pohodlnější zřízení nových služeb

O nový produkt můžete požádat, ať už jste kdekoliv. Přímo v internetovém bankovnictví si během několika chvil sjednáte podnikatelský úvěr nebo výhodnější balíček zahraničních plateb.

Nabídky na míru

Díky internetovému bankovnictví máte neustálý přehled o výhodných nabídkách a speciálních akcích. Můžete tak na ně okamžitě reagovat.

Flexibilní správa produktů

Přizpůsobte si vaše produkty díky snadné online správě. Z pohodlí vašeho domova si nyní zajistíte například vystavení nové platební karty.

 

Podpůrné materiály pro klienty

Internetové bankovnictví jsme navrhli tak, aby pro vás bylo jeho ovládání jednoduché a intuitivní. Pokud potřebujete názorněji poradit s orientací nebo chcete získat detailnější informace, využijte podpůrných nástrojů a dalších materiálů, které jsme pro vás připravili:

Kdy a jak

Zde se dozvíte, jak budeme novou aplikaci nasazovat a jakou formou vás budeme informovat o vašem termínu.

Novinky a změny

Zajímá vás, co vše je v internetovém bankovnictví nového? Podívejte se na souhrn nejdůležitějších změn a nových funkčností.

Video a časté dotazy

V sekci dotazů najdete odpovědi na nejčastější otázky. V případě specifického dotazu, jsme vám k dispozici také na naší zákaznické lince.

Pro uživatele eKomunikátoru

Zde se dozvíte vše o nové službě, která nahrazuje původní eKomunikátor a najdete tu užitečné
podpůrné materiály.