Jsme vaší oporou ve všech oblastech financování

Raiffeisenbank je dlouhodobým partnerem nejen velkých českých firem s obratem nad 1,5 mld. Kč, ale i regionálních firemních skupin a globálních korporací s aktivitami v rámci CEE. Na segment Large Corporates se zaměřujeme od samého počátku našeho působení v ČR. Jsme proto spolehlivou volbou pro všechny, kteří oceňují individuální, flexibilní a vysoce kvalifikovaný přístup.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní podporu a poradenství ve všech oblastech financování, a to včetně strukturovaných, syndikovaných, exportních úvěrů, cash managementu a treasury. Pravidelně se podílíme na velkých domácích i regionálních transakcích - díky naší specializaci na trhy CEE a CIS patříme k preferovaným partnerům nadnárodních klientů v tomto regionu. Nad rámec standardních bankovních služeb poskytujeme také komoditní clearing, a to na většině evropských burz.

Naši experti čerpají ze zkušeností a tradic mateřské rakouské skupiny Raiffeisen Bank International. Své silné postavení na tuzemském a regionálním trhu jsme si vydobyli i díky úzké spolupráci se sesterskými bankami ve střední a východní Evropě, včetně Ruska, Ukrajiny, Běloruska či států bývalé Jugoslávie. Našim klientům jsme proto schopni zajistit komplexní bankovní služby nejen v České republice - pomůžeme například i s otevřením účtů v sesterské zahraniční bance, případně s financováním v novém teritoriu.

Přes naši velikost jsme stále velmi flexibilní bankou schopnou připravit individuální řešení šité na míru konkrétnímu klientovi. Vážíme si pevných a dlouhodobých obchodních vztahů, založených na vzájemné důvěře a spolupráci.

Raiffeisenbank počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou

Kontaktujte mě

Chcete se nás na cokoliv zeptat nebo máte zájem o individuální nabídku? Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.