Jsme vaší oporou ve všech oblastech financování

Raiffeisenbank je dlouhodobým partnerem nejen velkých českých firem s obratem nad 1,5 mld. Kč, ale i regionálních firemních skupin a globálních korporací s aktivitami v rámci CEE. Na segment Large Corporates se zaměřujeme od samého počátku našeho působení v ČR. Jsme proto spolehlivou volbou pro všechny, kteří oceňují individuální, flexibilní a vysoce kvalifikovaný přístup.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní podporu a poradenství ve všech oblastech financování, a to včetně strukturovaných, syndikovaných, exportních úvěrů, cash managementu a treasury. Pravidelně se podílíme na velkých domácích i regionálních transakcích - díky naší specializaci na trhy CEE a CIS patříme k preferovaným partnerům nadnárodních klientů v tomto regionu. Nad rámec standardních bankovních služeb poskytujeme také komoditní clearing, a to na většině evropských burz.

Naši experti čerpají ze zkušeností a tradic mateřské rakouské skupiny Raiffeisen Bank International. Své silné postavení na tuzemském a regionálním trhu jsme si vydobyli i díky úzké spolupráci se sesterskými bankami ve střední a východní Evropě, včetně Ruska, Ukrajiny, Běloruska či států bývalé Jugoslávie. Našim klientům jsme proto schopni zajistit komplexní bankovní služby nejen v České republice - pomůžeme například i s otevřením účtů v sesterské zahraniční bance, případně s financováním v novém teritoriu.

Přes naši velikost jsme stále velmi flexibilní bankou schopnou připravit individuální řešení šité na míru konkrétnímu klientovi. Vážíme si pevných a dlouhodobých obchodních vztahů, založených na vzájemné důvěře a spolupráci.

Raiffeisenbank počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou

Kontaktujte mě

Chcete se nás na cokoliv zeptat nebo máte zájem o individuální nabídku? Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.