zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Když prodáváte svoji firmu, kupujete si novou budoucnost

S Raiffeisenbank nebude prodej vaší společnosti tak složitý, jak se obáváte. Náš tým expertů vás provede celým procesem prodeje nebo koupě firmy. Maximalizujte zisk a minimalizujte rizika.

Každým rokem roste počet firem, u kterých zajišťujeme prodej nebo případnou koupi. Raiffeisen Group od poloviny 90. let úspěšně poskytla poradenství při více než 500 transakcích. Stabilní tým expertů poskytuje poradenství pro klienty v České a Slovenské republice a řadí se ke špičkovým odborníkům v oblasti prodejů a nákupů společností.

Prodej i nákup společnosti je náročný proces, který se skládá z mnoha kroků obchodního, finančního, právního i osobního rázu. Proces profesionálně naplánujeme, nastavíme a kompletně zrealizujeme. Provedeme vás celým procesem prodeje od vyhledávání investora až po bezpečné vypořádání transakce, v případě nákupu společnosti pro vás také kompletně zajistíme financování.

Tichý

Marek Tichý, ředitel M&A poradenství: „Naším hlavním posláním je minimalizace rizik našich klientů. Více jak dvě dekády zkušeností z finančních trhů a více jak 13 let zkušeností při nákupech a prodejích společností mi jasně ukázaly, že každá transakce je individuální a jedinečná. Pouze profesionálně a pečlivě připravený a následně vedený proces je zárukou úspěšného dokončení transakce pro našeho klienta. Při takovýchto strategických a hlavně životních rozhodnutích není čas ani prostor pro chybu nebo dokonce amatérismus.“

Václav Štětina

Václav Štětina, ředitel firemního bankovnictví: „Raiffeisenbank dlouhodobě podporuje své klienty i ve specifických podnikatelských situacích, jakým je prodej nebo nákup podniku. V rámci těchto transakcí naši korporátní bankéři zajistí odpovídající strukturování akvizičních úvěrů a bezpečný převod peněz prostřednictvím vázaných účtů.“

Kontaktujte mě

Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět. Rádi zodpovíme vaše dotazy a domluvíme termín schůzky ve firemním centru.

Nepovinné
Nepovinné
ve formátu +420123123123

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.

Telefonický kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo se s námi chcete spojit přímo, jsme vám k dispozici také na telefonní lince 234 401 255.