Když prodáváte svoji firmu, kupujete si novou budoucnost

S Raiffeisenbank nebude prodej vaší společnosti tak složitý, jak se obáváte. Náš tým expertů vás provede celým procesem prodeje nebo koupě firmy. Maximalizujte zisk a minimalizujte rizika.

Každým rokem roste počet firem, u kterých zajišťujeme prodej nebo případnou koupi. Raiffeisen Group od poloviny 90. let úspěšně poskytla poradenství při více než 500 transakcích. Stabilní tým expertů poskytuje poradenství pro klienty v České a Slovenské republice a řadí se ke špičkovým odborníkům v oblasti prodejů a nákupů společností.

Prodej i nákup společnosti je náročný proces, který se skládá z mnoha kroků obchodního, finančního, právního i osobního rázu. Proces profesionálně naplánujeme, nastavíme a kompletně zrealizujeme. Provedeme vás celým procesem prodeje od vyhledávání investora až po bezpečné vypořádání transakce, v případě nákupu společnosti pro vás také kompletně zajistíme financování.

Tichý

Marek Tichý, ředitel M&A poradenství: „Naším hlavním posláním je minimalizace rizik našich klientů. Více jak dvě dekády zkušeností z finančních trhů a více jak 13 let zkušeností při nákupech a prodejích společností mi jasně ukázaly, že každá transakce je individuální a jedinečná. Pouze profesionálně a pečlivě připravený a následně vedený proces je zárukou úspěšného dokončení transakce pro našeho klienta. Při takovýchto strategických a hlavně životních rozhodnutích není čas ani prostor pro chybu nebo dokonce amatérismus.“

Václav Štětina

Václav Štětina, ředitel firemního bankovnictví: „Raiffeisenbank dlouhodobě podporuje své klienty i ve specifických podnikatelských situacích, jakým je prodej nebo nákup podniku. V rámci těchto transakcí naši korporátní bankéři zajistí odpovídající strukturování akvizičních úvěrů a bezpečný převod peněz prostřednictvím vázaných účtů.“

Kontaktujte mě

Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět. Rádi zodpovíme vaše dotazy a domluvíme termín schůzky ve firemním centru.

Toto pole je povinné
Zaškrtněte alesponň jednu položku
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
Zadejte platný email
Zadejte platný email
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Zadejte ve formátu +420777666555
Aby bylo možné odeslat formulář, je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů
* Souhlasím se zpracováním svého telefonního čísla a e-mailové adresy pro účely mého oslovení ze strany Raiffeisenbank a.s., IČO 49240901, se sídlem
Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spis. zn. B 2051, v souvislosti s touto žádostí a s takovým oslovením.
 
 

Telefonický kontakt

Máte-li jakékoliv dotazy nebo se s námi chcete spojit přímo, jsme vám k dispozici také na telefonní lince 234 401 255.