zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Výběry z bankomatů ZDARMA

Neřešte, z jakého bankomatu zrovna vybíráte a zvolte ten, který máte po ruce.

Žádné poplatky za vedení účtu

Náš CHYTRÝ účet je zdarma a bez podmínek. Jde o účet, který nemá žádný háček.

Založení online do 10 minut

Založení z pohodlí domova? Samozřejmě. Sjednejte si účet jednoduše online za 10 minut.

Chystáte se na cestu do zahraničí?

Použijte naši kartu a máte výběry z bankomatů po celém světě zdarma. Pozor si dejte na fixní poplatky některých provozovatelů bankomatů a také na DCC (Dynamic Currency Conversion). Jde o službu, kdy vám bankomat sám přepočítá koruny na zahraniční měnu. Bohužel často v nevýhodném kurzu. Proto doporučujeme vybírat přímo v lokální měně a směnu nechat na nás.

 

Užívejte si půl roku odměnu 500 Kč měsíčně

Ještě u nás nemáte osobní běžný účet? Staňte se naším novým klientem a můžete od nás dostávat půl roku odměnu 500 Kč měsíčně.

Pravidla pro získání odměny

 • Je vám více než 18 let.
 • Jste naším novým klientem, pro kterého jsme v období 6 měsíců před sjednáním Účtu nevedli jiný osobní běžný účet a nevyužil jste již reklamní akce „6 x 500 Kč na běžný účet“ v období 2. 1. 2023 – 30. 6. 2023.
 • V období od 21. 8. 2023 si v Raiffeisenbank založíte osobní běžný účet.
 • Následujícího půl roku můžete za každý kalendářní měsíc, během kterého zaplatíte 3× kartou, získat odměnu 500 Kč. Celkem můžete získat až 6× 500 Kč.

 Podmínky akce ke stažení (PDF)

 

U CHYTRÉHO účtu oceníte tyto výhody

Bezúročná rezerva zdarma. V případě potřeby tak můžete účet bez úroku přečerpat až o 1 000 Kč a pokrýt tak nečekané výdaje.

Okamžité platby zdarma. Nečekejte s platbami na všední den. Plaťte kdykoliv 7 dní v týdnu a my peníze ve vteřině převedeme i o víkendu. Platby zadávejte v mobilním nebo internetovém bankovnictví.

Slevy až 30 % z nákupu s programem RB Club. Jednoduše plaťte debetní nebo kreditní kartou RB a ušetřete až 30 % na více než 1 900 místech. Získáte slevy do e-shopů, na jídlo i na cestování.

Jednoduchá správa účtu. Budete mít samozřejmě k dispozici naše internetové bankovnictví a mobilní bankovnictví a s aplikací vše pohodlně vyřešíte i na cestách.

Spořicí účet. K běžnému účtu si můžete zdarma sjednat i účet na spoření. Když budete běžný účet aktivně využívat, získáte bonusovou sazbu.

Různé možnosti, jak si účet založit. Nevyhovuje vám založení online? Nevadí. Účet si můžete sjednat i přes naši mobilní aplikaci nebo na pobočce.

CHYTRÝ účet nabízíme také podnikatelům

Účet bez poplatků a s výběry ze všech bankomatů na světě zdarma máme i pro podnikatele. Spravujte své osobní a firemní finance v mobilním nebo internetovém bankovnictví na jeden klik. 

Stačí si sjednat CHYTRÝ účet pro podnikatele.


Další služby, které se mohou hodit

 • RB směnárna
  Za 39 Kč měsíčně můžete se svým účtem spravovat až 14 různých měn v RB směnárně a získat tak výhodnější kurz kdykoliv bez omezení.
 • AKTIVNÍ účet
  Sjednat si můžete i náš AKTIVNÍ účet. Jde o tzv. multiměnový účet, se kterým můžete pod jedním číslem účtu spravovat až 18 různých měn. Platbu v EUR máte zdarma.
 • Převedení účtu
  Váš účet k nám jednoduše převedete online. Při sjednávání účtu uvedete, jestli chcete váš původní účet dál používat nebo zrušit a my veškeré papírování vyřídíme za vás. O nic dalšího se tak nemusíte starat.

 

Máte zájem o účet? Nechte nám na sebe kontakt.

Rádi vám odpovíme na všechny dotazy nebo přímo sjednáme schůzku na pobočce.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email