zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

DEBETNÍ KARTA DEBIT MASTERCARD GOLD

Prestižní zlatá embosovaná karta s prémiovými benefity pro klienty s EXKLUZIVNÍM účtem.

Debetní karta Debit MasterCard GOLG | Raiffeisenbank

Výhody debetní karty

ZDARMA cestovní pojištění a asistenční služby po celém světě.

Možnost nastavení nadstandardních týdenních limitů až do výše 650 000 Kč.

Program letištních salonků LoungeKey. Vstup do více než 1100 salonků v rámci celého světa nebo do salonků Mastercard v Praze, Vídni a Bratislavě. 

Atraktivní slevy v široké síti partnerů RB Clubu.

Cestovní pojištění a asistenční služby

Díky zlaté debetní kartě Debit Mastercard Gold máte zajištěno cestovní pojištění ve variantě GOLDRB od pojišťovny BNP Paribas Cardif pro vás a vaši spolucestující rodinu po celém světě.

  • Krytí léčebných výloh až do výše 10 000 000 Kč pro každou cestující osobu.
  • Pojištění se vztahuje na držitele karty i spolucestující rodinu (manžela, manželku, sourozence, druha, družku, děti nebo vnoučata), bez omezení počtu osob.
  • Krytí neomezeného počtu zahraničních turistických i pracovních cest, maximální délka cesty je 90 dní.
  • Krytí léčebných výloh spojených s běžnými rekreačními sporty, jako je například sjezdové lyžování a snowboarding na vyznačených sjezdovkách a cestách, vodní lyžování, potápění s instruktorem a další.
  • Bezplatná nonstop asistenční služba.
  • Pojištění zahrnuje krytí léčebných výloh spojených s onemocněním covid-19.

VÍCE O CESTOVNÍM POJIŠTĚNÍ

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

 

Nakupujte v prodejnách a e-shopech výhodněji. Se svou debetní kartou Raiffeisenbank můžete každý den čerpat slevy nejen na nákupy, ale i útraty v restauracích, cestování a ubytování, péči o tělo a volnočasové aktivity včetně zvýhodněných vstupenek na řadu kulturních akcí. Až 30% slevy získáte ve více než 1 900 obchodních místech po celé ČR. Více informací naleznete na  www.rbclub.cz.

priceless

Součástí zlaté karty Debit Mastercard Gold je také program Priceless Cities, se kterým můžete využít jedinečné benefity v podobě exkluzivních zážitků a dalších výhod, a to celkem ve více než 45 světových metropolích a regionech.

Součástí programu je také Praha, takže můžete poznat skrytou krásu hlavního města, odhalit jeho tajemství a navštívit místa, o kterých jste zatím jen snili.

Navíc vás v rámci programu čekají i zajímavé benefity. Více informací o tomto programu najdete na www.priceless.com/prague.