zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

KREDITNÍ KARTA RB PREMIUM

Pohodlné cestování díky vstupu do letištních salónků

Atraktivní slevy v rámci slevových programů

Zdarma k PRÉMIOVÉMU a EXKLUZIVNÍMU účtu

 

Pohodlné cestování díky vstupu do letištních salónků

Lounge Key

Objevte svět výhod Lounge Key a vstup do více než 1 100 letištních salónků ve více než 450 městech po celém světě. Ke kartě RB PREMIUM navíc získáte 2 vstupy za rok ZDARMA. Přehled salonků zapojených do sítě LoungeKey naleznete zde. Na stejném místě se můžete se svojí kartou registrovat (pro přehled o historii vstupu do salonků, možnost označení oblíbených salonků a jiné). Pro umožnění vstupu do salonků ale není registrace nutná, postačí platná letenka či palubní vstupenka a vaše karta RB PREMIUM.

priceless

S kartou RB PREMIUM máte díky programu Priceless Prague od MasterCard vstup ZDARMA do salonku MC Lounge na Letišti Václava Havla v Praze, Vienna Lounge/SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni salonku v Bratislavě.

Nechte vaše starosti na asistenční službě

rb club

V ceně karty RB PREMIUM máte k dispozici asistenční služby dostupné 24 hodin denně 365 dní v roce. Vyškolení asistenti vám pomohou s jakýmikoliv vašimi potřebami a přáními zcela ZDARMA. Využít je můžete v případě řešení poruch nebo jiných událostí v domácnosti, pro doručení nákupu, květin či dárků a mnoho dalšího. Konkrétní objednané služby jsou zpoplatněny a hrazeny z vaší strany.

Asistenční služby jsou vám k dispozici prostřednictvím služby Mastercard Asistent na telefonu +420 239 050 406 nebo na e-mailové adrese asistent@mujmastercard.cz. Více o asistenční službě si můžete přečíst ZDE.

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu RB CLUB můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti a výhody kreditní karty RB PREMIUM

Finanční limit až 500 000 Kč

Bezúročné období až 55 dní

Rychlé a bezpečné bezkontaktní platby kartou nebo mobilem

Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby kartou u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

SMS služba Kredit info

Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední zúčtovací období. Za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.

Máte zájem o služby PREMIUM BANKING? Nechte nám kontakt.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Toto pole je povinné
Zadejte platný email


* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.