zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

KONTOKORENTNÍ HYPOTÉKA

Úvěr v kontokorentním období čerpáte a splácíte podle svých potřeb
Zdarma předčasné splátky kdykoli v průběhu čerpání hypotéky
Peníze můžete investovat do bydlení nebo je použít na cokoli chcete

Podrobné informace o produktu

Obchodujete, investujete a potřebujete mít peníze kdykoli k dispozici? Vezměte si Kontokorentní hypotéku. Má i řadu dalších výhod.

  • Výše úvěru od 300 tisíc do 5 milionů Kč, u účelové varianty až 8 milionů Kč
  • Splatnost hypotéky až 30 let
  • V období čerpání úročíme úvěr pružnou úrokovou sazbou PRIBOR 1M s pevnou marží
  • Po změně na klasicky splácenou hypotéku na výběr úroková sazba s fixací na 1 rok až 15 let
  • Hypotéku můžete čerpat už na „návrh na vklad zástavního práva“, tzn. mnohem rychleji
  • Zdarma možnost předčasného splácení celého úvěru v období čerpání

Jak funguje Kontokorentní hypotéka?

Kontokorentní hypotéka je v podstatě kontokorentní úvěr zajištěný nemovitostí. Tento kontokorent budete moci využívat 1 rok až 10 let, splácet budete pouze úroky z vyčerpané částky. Kontokorentní rámec je možné kdykoli podle potřeby použít, a to i opakovaně. Každý vklad peněz na účet snižuje vyčerpaný rámec, což vede ke snížení úroků, které zaplatíte. Hypotéku lze v tomto období kdykoli bez sankce ukončit nebo splatit. Po ukončení období čerpání bude úvěr převeden na klasické anuitní splácení s fixní úrokovou sazbou.

Průběh Kontokorentní hypotéky v grafu

kontokorentní hypotéka graf

Získat Kontokorentní hypotéku není nic složitého.

Navštivte nás, rádi vám navrhneme více řešení a vy si vyberete takové, které nejlépe vyhovuje vašim finančním potřebám.

  • Minimální věk žadatele je 18 let
  • Maximální počet žadatelů je 4 osoby, které žijí maximálně ve dvou domácnostech

Máte o hypotéku zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy
a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.
 
 
 

Reprezentativní příklad

výše úvěru
1 500 000 Kč
období čerpání
60 měsíců
měsíční splátka
4 987,50 Kč
úroková sazba
3,99 % p. a.

Úvěr ve výši 1 500 000 Kč, je poskytován jako úvěrový rámec. V období čerpání budete splácet pouze úroky z vyčerpané částky. V době čerpání je úvěr úročen úrokovou sazbou, odvozenou od PRIBOR 1M, která se může denně měnit, předpokládaná nominální úroková sazba je 3,99 % p. a., období čerpání bude trvat 60 měsíců, maximální měsíční platba úroku v období čerpání je 4 987,50 Kč. Po ukončení čerpání budete úvěr splácet 180 měsíců, výše měsíční anuitní splátky v případě zachování nominální úrokové sazby je 11 087,80 Kč. Jednorázový poplatek za posouzení žádosti o poskytnutí úvěru je 15 000 Kč, poplatek za správu úvěru 0 Kč, měsíční poplatek za vedení běžného účtu 250 Kč (orientační údaj, banka nabízí i účty, za které nemusíte platit žádné poplatky), poplatek za čerpání úvěru na návrh na vklad zástavního práva 1 500 Kč.

Dále jsou s úvěrem spojeny tyto jednorázové náklady nehrazené bance (uvedeny v orientační výši): náklad spojený s oceněním nemovitosti (bytové jednotky) 4 500 Kč, náklady na pořízení výpisů z katastru nemovitostí 350 Kč, náklady na ověření podpisů smluv 240 Kč, náklady za zápis a výmaz do katastru nemovitostí ve výši 2 000 Kč.
RPSN je 4,5 % (vypočtená za předpokladu, že výše uvedená nominální úroková sazba bude platit po celou dobu trvání úvěru. Celkem zaplatíte 2 378 614 Kč. Podmínkou poskytnutí úvěru je zřízení zástavního práva a zákazu zcizení k nemovitosti a sjednání pojištění nemovitosti včetně vinkulace pojistného plnění ve prospěch banky; vámi vybrané pojišťovně budete platit pojistné ve výši dohodnuté v pojistné smlouvě.

RPSN
4,5 %